Pięć zasad stylu według Cezarego Pazury

Marynarki w szkocką kratę, lekkie chinosy i eleganckie obuwie - to elementy, które idealnie wpływają na wizerunek eleganckiego mężczyzny, zauważa Cezary Pazura. Sprawdźmy, co ambasador marki LAVARD, uważa za stylowe w tym sezonie!

pazura1. W każdym sezonie stawiam na elegancję.

,,Myślę, że elegancja to nie tyko doskonale skrojony garnitur i idealnie wypastowane monki. To także bycie gentelmanem, tym, który zna świetnie zasady savoir-vivre’u. Szykowny mężczyzna w tym sezonie ceni marynarki, szczególnie w tych jasnych odcieniach oraz kwieciste koszule. Stawiam też na spinki przy mankietach są one synonimem najwyższej elegancji.’’ J

2. Garnitur – tylko ten, świetnie dopasowany.

,,Uwielbiam garnitury. One nie wychodzą z mody. Warto jest jednak pamiętać, iż ten element garderoby musi być wybrany z najwyższej jakości materiału. I tu idę o krok dalej. Stawiam na marki, które charakteryzują się ponadczasową elegancją i najwyższą sztuką krawiectwa. Wtedy mam pewność, że garnitur stanie się wizytówką mojego wizerunku. Dodatkowo, dbam o to, aby mieć w szafie zawsze kilka garniturów. Okolicznościowe przyjęcia czy spotkania biznesowe to okazje zdecydowanie o innym stopniu formalności. Stąd im bardziej wizytowo, tym kolor mojej stylizacji jest w ciemniejszym odcieniu.”

3. Wybieram kamizelkę do garnituru.

,,Wielu mężczyzn kupując garnitur, nie docenia kamizelek. Ja się czuję w niej na prawdę dobrze. I z tego, co mi wiadomo, trend ten wraca do łask więc mam szansę zostać trendsetterem roku.’’ ;)

4. Łącze zestawy.

,,Kto powiedział, że mężczyzna nie może się bawić modą? Może, a nawet powinien! I w tym sezonie zamierzam stosować się do tej zasady coraz częściej. Marynarka nie musi być w kolorze spodni – i odwrotnie. Polecam łączyć kratę z monochromatycznymi spodniami czy koszule polo we wzory z ciemnymi jeansami. To naprawdę świetnie wygląda!”

5. Inwestuję w dobrej jakości obuwie.

,,Buty to wizytówka mężczyzny. Warto stawiać na te, świetnej jakości i o eleganckim charakterze. Mamy wtedy gwarancję, że będą wygodniejsze, trwalsze, ponadczasowe. O takie też łatwiej się dba. W tym sezonie stawiam na łączenie klasycznego granatu z ciemnym brązem.‘’

Tags:
 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony