Kolekcja Lavard wiosna-lato 2016

Kontrastujące marynarki i spodnie, wiele odcieni błękitu i kolorowe detale – tak w kilku słowach można scharakteryzować kolekcję marki Lavard na sezon wiosna-lato 2016. Zdjęcia najnowszych sylwetek wykonał jeden z najbardziej znanych i cenionych fotografów mody w Polsce, Bartek Wieczorek.

lavardW kolorze blue

Znana z unikatowego połączenia klasyki z najświeższymi trendami marka Lavard, w tym sezonie postawiła na różne odcienie koloru niebieskiego. Prym wiodą granatowe marynarki, atramentowe spodnie i błękitne koszule. Poszczególne elementy garderoby są często zestawiane ze sobą na zasadzie kontrastu. Marka proponuje połączenie granatu z burgundem, beżem, a nawet butelkową zielenią.

Gra detali

Do łask wraca też krata. W przypadku koszul to najczęściej wielobarwne wzory typu vichy czy tattersall, na garniturach możemy zobaczyć z kolei przede wszystkim windowpane check. Uwagę zwracają także wzorzyste poszetki, wyraźnie wyróżniające się na tle marynarek. W nowej kolekcji pojawiły się również kamizelki, które są nawiązaniem do stylu retro, ale w połączeniu z garniturami w zdecydowanych kolorach tworzą nowoczesne i szykowne stylizacje.

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony