EDIFICE MOMENTUM nowa kolekcja zegarków

Marka EDIFICE wprowadza do swojego świata zupełnie nową linię – MOMENTUM. To zegarki na co dzień, do biura, na kolację w gronie znajomych, czy też na wyjątkowe momenty.  Kolekcja została stworzona z myślą o młodych, aktywnych mężczyznach, którzy uwielbiają wyzwania oraz szybkie tempo życia – „momentum” z angielskiego pęd.  Niemniej w pogoni nie zapominają o dobrym stylu i dodatkach podkreślających image. Linia MOMENTUM doskonale łączy sport i elegancję, a na tle całego wachlarza zegarków EDIFICE wyróżnia się atrakcyjną ceną. Dzięki temu czasomierze z tej kolekcji są świetną propozycją dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z japońską marką, a być może z zegarkami w ogóle!


Od lat w swoich projektach marka EDIFICE inspiruje się sportami motorowymi. Dynamika i szybkość związana z branżą samochodową niezmiennie napędza japońskich inżynierów do tworzenia nowych, niebanalnych oraz solidnych czasomierzy. Zaprojektowane z typowym dla marki charakterem, którego trzon stanowi niezawodna jakość i perfekcyjnie wykończony cyferblat. Prezentowane nowości z kolekcji MOMENTUM to cztery modele na bransolecie – EFR-557CDB-1AVUEF, EFR-557CD-1AVUEF, EFR-557CD-1A9VUEF oraz EFR-557D-4AVUEF. Tym samym, w zależności od indywidualnych preferencji i gustu mamy do wyboru różne wariacje kolorystyczne. Zegarek EFR-557CDB-1AVUEF to kombinacja czerni z intensywnym czerwonym kolorem. Panowie sięgający po EFR-557CD-1AVUEF postawią na połączenie granatu z czernią, a szukający przewagi elegancji nad sportem, z pewnością nie przejdą obojętnie obok EFR-557CD-1A9VUEF. Czarną tarczę tego zegarka zdobi wyłącznie odcień złoty, którym wykończono nie tylko cyferblat, ale także same wskazówki. Gamę kolorów zamyka zegarek EFR-557D-4AVUEF z hipnotyzującym czerwonym cyferblatem. Warto również zwrócić uwagę na bransolety  opisanych zegarków. Stalowe, lecz niejednolite - łączą elementy zarówno polerowane jak i matowe.  Pomimo różnic w kolorystyce zegarków, kolekcja posiada istotny wspólny mianownik – funkcjonalność. Zegarki wyposażono w 100m wodoszczelność - to minimalna klasa ochrony przed wodą jaką znajdziemy we wszystkich dostępnych na rynku zegarkach EDIFICE, datownik, stoper oraz podświetlenie typu neobrite.

Ceny zegarków:  689zł-719zł.  Zegarki EDIFICE dostępne są w sieci salonów Time Trend i u partnerów handlowych firmy ZIBI. www.zibi.pl/edifice/

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony