Nowe zegarki Lacoste

Niecodzienne wykorzystanie dzianiny. Projektanci marki Lacoste przenoszą ją do świata nowej kolekcji zegarków . W 2014 roku francuski dom mody zainspirował się polówką L.12.12 przy tworzeniu męskiej linii czasomierzy - wzór tekstury na gumowym pasku zegarków odpowiadał wzorowi materiału z kultowej koszulki. W najnowszej kolekcji zrobiono krok dalej i skórzane od spodu paski wykończono dzianiną .

Każda linia zegarków Lacoste nosi nazwę innego światowego miasta.  Tym razem krokodyl przenosi nas do Nowej Zelandii tworząc kolekcję Auckland. Region kojarzony z malowniczym krajobrazem idealnie odzwierciedla kolorystykę zegarków - jeden zielony, drugi granatowy z białymi elementami. Linia jest uosobieniem tego, co w modzie mamy w zwyczaju nazywać "casualem". Z jednej strony daleko zegarkom do klasyki, z drugiej zaś nie można nazwać ich typowo sportowymi i to właśnie za sprawą dzianiny na pasku, tak rzadko wykorzystywanej w tego typu akcesoriach. Tą niecodzienną wariację połączono z prostymi, okrągłymi kopertami ze stali szlachetnej. Przejrzyste tarcze zegarków zdobią delikatne akcenty w białym i czerwonym kolorze. W całej kompozycji nie mogło zabraknąć głównego aktora - zielonego krokodyla. Najczęściej umieszczany na tarczy zegarka, tym razem , tak jak w przypadku kultowych koszulek polo - został naszyty bezpośrednio na dzianinowy pasek.

 

 

 

Kolekcja "otwiera" wachlarz nowości na sezon wiosna/lato 2015 i z pewnością to nie ostatnia prezentacja silnie nawiązująca do L.12.12. Ceny zegarków ok. 579zł.

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony