Mikołaj w muszce!

Mikołaj brodę ma! A kolorową muszkę od BOWSTYLE? Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas. Oprócz zakupów, przygotowań czy porządków jest jeszcze część bardziej radosna, jak spotkanie przy wspólnym stole z rodziną, ale to właśnie tego dnia - raz w roku, każda z nas chce wyglądać dobrze. I o ile myślimy o swojej kreacji często zapominamy o naszej drugiej połowie, której właściwie też należy się fajny, designerki i wygodny strój. Dlatego właśnie aby przełamać nudę i klasyczną, trochę snobistyczną elegancję podczas Wigilii marka BOWSTYLE dostępna na www.fu-ku.pl postawiła na różnorodność, kolor i styl i wprowadziła kolorowe muszki,  które sprawdzą się w każdej stylizacji. Koniec z nudnymi smokingowymi muszkami! Czas na indywidualność!

Elegancik

Panowie, którzy na co dzień nie rozstają się ze swoimi garniturami, krawatami i muszkami właśnie w tym dniu mogą pozwolić sobie na odrobinę luzu. Idealnie skrojona marynarka,  biała koszula i kolorowa muszka rozświetli całą stylizację.


Luzak

Jeśli Twój mężczyzna jest ciągle dzieckiem, lubi szybkie samochody, sport i dobrą muzykę, na pewno będzie się czuł swobodnie w dość luźnej, trochę sportowej, ale jednak eleganckiej stylizacji.

Informatyk

Zdecydowanie koszula w kratę! To już standard, dlatego jeśli Twój mężczyzna tak bardzo kocha ten wzór sprezentuj mu muchę również w kratę, najlepiej w całkiem innym, wyróżniającym się kolorze. Jeśli jednak woli bardziej stonowane odcienie, świetnie sprawdzi się mucha w jednolitym kolorze.

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony