Philips Saeco Poemia – włoska tradycja parzenia kawy

Najnowszy ekspres do kawy - Philips Saeco Poemia, to niezwykle funkcjonalne i intuicyjne urządzenie codziennego użytku. Gwarantuje doskonałe walory smakowe przyrządzanej w nim kawy. Teraz możesz cieszyć się aromatem i zapachem prawdziwego włoskiego espresso.

Philips Saeco Poemia oferuje miłośnikom tradycyjnego parzenia kawy wszystko, czego potrzebują do przygotowania doskonałego napoju. Opatentowana technologia filtra ciśnieniowego zapewnia trwałą, wyśmienitą piankę kawową, zwaną Crema, w każdej filiżance! Wysokie ciśnienie (15 barów) zawsze wydobywa pełny aromat kawy. Górna pokrywa ekspresu Saeco Poemia to nie tylko wygodne miejsce do przechowywania filiżanek, ale także podgrzewacz!* Funkcja wstępnego ogrzewania filiżanek sprawia, że możesz jeszcze lepiej poczuć aromat i cieszyć się trwałością pianki.

Jeśli wybierasz cappuccino lub latte, funkcja spieniania mleka pozwoli Ci przygotować kawę idealną. Panarello zanurzasz w mleku i za pomocą ruchów obrotowych spieniasz je tak jak chcesz i jak długo chcesz, w zależności od indywidualnych preferencji.

W ekspresie Philips Saeco Poemia przygotujesz aromatyczny napój z kawy mielonej, możesz także skorzystać z saszetek Easy Serving Espresso. Wybierz to, co lubisz!

Czyszczenie ekspresu Philips Saeco Poemia jest bardzo proste. Wysokiej jakości materiały, z których został wykonany, łatwo utrzymać w czystości. Do wszystkiego masz bezpośredni dostęp - do pojemników z kawą, wodą, oraz do tacki ociekowej. Dzięki temu usunięcie zabrudzeń nie przysporzy Ci trudności.

Ciesz się smakiem aromatycznej włoskiej kawy na co dzień. Ciesz się Poemią smaku.

Specyfikacja techniczna Philips Saeco Poemia

  • Filtr ciśnieniowy Crema

  • Pompowanie pod ciśnieniem 15 barów

  • Kawa mielona i proste w obsłudze saszetki Easy Serving Espresso (E.S.E.)

  • Panarello dla uzyskania idealnej mlecznej pianki

  • Ergonomiczna obsługa na co dzień – obrotowy

  • przełącznik – 3 pozycje, 3 diody LED

  • System uzupełniania wody bez wyłączania ekspresuFunkcja podgrzewania filiżanek dostępna w modelach Saeco Poemia Top oraz Saeco Poemia Class.

Ekspres Philips Saeco Poemia dostępny jest w trzech wersjach wykończenia:

*Funkcja podgrzewania filiżanek dostępna w modelach Saeco Poemia Top oraz Saeco Poemia Class.

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony