Philips OLED 973 – najbardziej luksusowy telewizor OLED

Jeżeli marzysz o udekorowaniu wnętrza z pomocą wyjątkowego dodatku lub o zawieszeniu stylowego arcydzieła na ścianie, to nie musisz już dłużej szukać. Nowy Philips OLED 973 TV całkowicie odmieni Twój dom. Telewizor prezentuje się tak samo zachwycająco, jak wyświetlane na nim obrazy. Gładki i elegancki wygląd w połączeniu z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi takimi jak OLED, silnik P5 Perfect Picture czy też system Ambilight z trójstronnym podświetleniem bez wątpienia ożywi każdy salon i zmieni telewizor w prawdziwe dzieło sztuki.

263400-philips_oledGłówna atrakcja

“Niezrównany” to słowo najlepiej opisujące nowy telewizor Philips. Dzięki technologii OLED oraz silnikowi P5 Perfect Picture najnowszy model jest absolutnym faworytem jeśli chodzi o spektakularną ostrość, niezwykłą dokładność i żywotność kolorów, zapewniając jaśniejszą biel i ciemniejszą czerń niż jakikolwiek inny telewizor. Zastosowane w nim rozwiązania technologiczne sprawiają, że Philips OLED 973 TV zapewnia nieprzerwany strumień jasności, koloru i kontrastu, a jego stylowy wygląd sprawdza się zarówno w salonie, jak i w sypialni. Nowy telewizor Philips dostarcza niepowtarzalnych wrażeń wizualnych i gwarantuje kolory tak żywe, jak nigdy dotąd.

Przede wszystkim design

O gustach się nie dyskutuje, a elegancki OLED 973 TV bezdyskusyjnie pasuje do każdego wnętrza. Nowy telewizor został zaprojektowany z wykorzystaniem najznamitniejszego europejskiego wzornictwa.
W przypadku tego produktu słowa-klucz to: stylowy, elegancki, naturalny i z klasą.

„Nasz najnowszy, flagowy model OLED 973 to nowy krok w rozwoju europejskiego wzornictwa. Niewiarygodnie smukła szklana obudowa tego 65-calowego OLEDa oraz 3 stronny listwy system Ambilight stawiają go ponad wszystkimi innymi. Inteligentny system dźwięku sprosta wymaganiom nawet największych melomanów dzięki wykorzystaniu materiałów duńskiej firmy Kvadrat. To wszystko sprawia, że ten niezwykły, nowoczesny telewizor pasuje do każdego wnętrza” – powiedział Rod White, Global Chief Designer Philips TV wyjaśniając, co zainspirowało go do stworzenia tego modelu. – „Do modelu OLED 973 dołączony jest także nietuzinkowy, uproszczony pilot, ze zredukowaną liczbą przycisków, wykorzystujący sterowanie głosem systemu Android w celu jeszcze sprawniejszego nawigowania”.

Dodatkową zaletą technologii OLED w modelu 973 Philips TV jest bardzo smukła rama dookoła ekranu oraz wysokiej klasy, zintegrowany 60W system dźwięku 6.1 w standardzie. Soundbar może być umieszczony pod telewizorem lub zamocowany na ścianie. Ponadto, zastosowane w elementach wykończenia naturalne materiały sprawiają, że model ten jest elegancką, minimalistyczną ikoną stylu.

Wizualna rewelacja

Nowy telewizor OLED jest zaopatrzony w system Ambilight Spectra XL, który wzmacnia wyjątkową żywotność kolorów, tworzy ogromny kontrast i zapewnia możliwie najlepsze doznania wizualne. diody LED, umieszczone z tyłu telewizora i po bokach, nie tylko potęgują kolor, kontrast, akcję i napięcie na ekranie, lecz również tworzą niepowtarzalną atmosferę na ścianie za nim. System Ambilight można w dowolnej chwili wyłączyć lub dostosować do własnych potrzeb w taki sposób, by oświetlenie pasowało do każdego pomieszczenia. Światła LED można uruchomić także wtedy, gdy telewizor jest nieaktywny, co pozwoli dostosować nastrój salonu do każdej sytuacji. Życie jest za krótkie na nudę, więc, w skrócie, oto najciekawszy i najlepiej wyglądający telewizor na świecie.

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony