Telewizory Panasonic coraz bardziej Smart !

Najnowsze telewizory Panasonic oferują dostęp do regularnie aktualizowanej multimedialnej platformy SmarTViera i bogactwa aplikacji oraz szeregu usług online. Dodatkowo, wystarczy pobrać aplikację SmartViera App, aby obsługiwać telewizor i platformę za pomocą smartfona.

Platforma Panasonic SmarTViera to technologia oparta na chmurze, która umożliwia szybki i łatwy dostęp do szerokiej liczby aplikacji oraz usług online. Dostęp do platformy jest możliwy za pośrednictwem telewizora lub odtwarzacza Blu-ray Panasonic. Wystarczy podłączyć wybrane urządzenie
do szerokopasmowego łącza internetowego za pośrednictwem kabla Ethernet
lub sieci WLAN by móc cieszyć się w pełni wszystkimi multimedialnymi funkcjami. Podłączenie jest tak łatwe, jak naciśnięcie pojedynczego przycisku!

Rozrywka dla całej rodziny

Dzięki Panasonic SmarTViera zyskujemy dostęp  do bogatej i regularnie poszerzanej o nowe aplikacje oferty filmów na żądanie, programów sportowych, gier oraz usług społecznościowych. Korzystanie z sieci jest wyjątkowo łatwe. Przeglądarka internetowa obsługuje strony w języku HTML5, dzięki czemu można surfować po stronach internetowych prawie tak samo jak na komputerze, tylko że na dużo większym ekranie i z udziałem całej rodziny.
W ramach VOD Panasonic współpracuje z najpopularniejszymi dostawcami, takimi jak Ipla, Iplex czy TVN Player. Dostępne na platformie programy takie jak Skype, czy portale społecznościowe  Facebook i Twitter ułatwiają kontakt z bliskimi. Natomiast aplikacje dedykowane dzieciom zostały zgrupowane w kategorii Kids i są to m.in. przyjazne kreskówki oraz edukacyjne gry wspomagające naukę kształtów, dźwięków i liczb. Fanom sportu Panasonic poleca aplikację Eurosport Player, dzięki której można być na bieżąco z najważniejszymi wydarzeniami.

Ponadto SmarTViera stale poszerza swoją ofertę o szereg ciekawych i zajmujących aplikacji dla każdego członka rodziny. W ostatnich miesiącach użytkownikom SmarTViera zostały udostępnione takie aplikacje jak: bogata w filmy oraz programy telewizyjne platforma VOD – Woomi, kanał Kylin TV oraz radio – Tunein Radio, oferujące muzykę wielu znanych artystów z praktycznie każdego gatunku muzycznego. Natomiast trochę młodsi użytkownicy mogą od niedawna cieszyć się premierowymi, atrakcyjnymi grami – Star Battallion oraz Dungeon Hunter. Bardzo interesującą aplikacją jest The World Heritage, która powstała we współpracy firmy Panasonic z National Geographic. Dzięki niej wszyscy użytkownicy SmarTViera mogą oglądać filmy dokumentalne na temat obiektów światowego dziedzictwa UNESCO.

Smartfon zamiast pilota

W związku z rosnącą popularnością smartfonów, dla wygody użytkowników, Panasonic przygotował także aplikację SmartVIERA Remote App, Pozwala ona przekształcić smartfon lub tablet w pilot
do zdalnego sterowania lub  kontroler do gier. Dzięki aplikacji można także w wygodny sposób  przenosić zgromadzone w telefonie multimedia na duży ekran. Wystarczy jedno przesunięcie palca po ekranie, aby wyświetlić na ekranie telewizora zdjęcia, wideo, muzykę lub witryny internetowe z urządzenia mobilnego. Można też przenieść treści wyświetlane w telewizorze na ekran telefonu, dzięki czemu nie stracimy ani chwili ulubionego programu.

 

Dostęp do platformy SmarTViera można uzyskać także za pomocą odtwarzaczy Blu-ray marki Panasonic.

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony