Odkryj w sobie prawdziwego kierowcę! WRC5 w planie wydawniczym Techland

Wielki powrót słynnej serii wyścigowej o Rajdowych Mistrzostwach Świata – WRC! Miło nam poinformować, że Techland został wydawcą gry WRC5, która pojawi się na polskim rynku w dniu światowej premiery – już w październiku 2015. Fanów WRC zapewne ucieszy fakt, że na polskiej okładce gry zobaczą samochód Roberta Kubicy.

wrc5_x360Nowy wydawca, nowy deweloper i nowa jakość rozgrywki – te trzy elementy sprawiają, że dla miłośników rajdów szykuje się istna gratka, co tylko potwierdzają opinie po prezentacji gry na niedawno zakończonych targach Gamescom w Kolonii.

Stworzone w oparciu o licencję Rajdowych Mistrzostw Świata, WRC5 powraca z nową fizyką i ulepszonym silnikiem jazdy. Błoto, asfalt, szuter, śnieg, lód – w żadnej innej grze nawierzchnia nie miała tak istotnego i odczuwalnego wpływu na prowadzenie pojazdu. Wiele zatem będzie zależało od tuningu samochodu, by przystosować go do jazdy w zmiennych warunkach pogodowych, na zróżnicowanej nawierzchni, w trybie dnia i nocy. Poprowadź najlepsze oryginalne samochody WRC poprzez zaśnieżone trasy w Szwecji czy górzyste rejony Meksyku. Weź udział w jednym z 65 legendarnych rajdów w rozbudowanym trybie kariery i sprawdź, jak wciągający może być sezon 2015 we wszystkich ligach: WRC, WRC2, WRC3, Junior WRC. Ponad 20 samochodów, 50 kombinezonów i teamów, 65 odcinków specjalnych w 13 krajach i łącznie ponad 400 km tras wyścigowych!

Trailer WRC5 można zobaczyć na naszym oficjalnym kanale:

https://www.youtube.com/watch?v=45kLXsR0rIA

WRC5 na polskim rynku wydaje Techland, tytuł będzie dostępny w październiku w wersjach na PC (149,90zł), PlayStation 4 i Xbox One (249,90zł) oraz na starsze konsole – PlayStation 3 i Xbox 360 (189,90 zł).

Tags:
 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony