Qualcore 1020 3G – 10” Wydajności

Overmax, europejski producent elektroniki mobilnej, zapowiedział wprowadzenie na rynek nowego tabletu z linii Qualcore. Qualcore 1020 3G to następca jednego z najchętniej kupowanych tabletów na polskim ryku - Qualcore’a 1010. W nowej konstrukcji producent zdecydował się zastosować modem 3G, który w połączeniu z 10” ekranem pozwoli na komfortowe korzystanie z Internetu w każdych warunkach.Wielofunkcyjny towarzysz

 

Qualcore 1020 3G pozwoli nie tylko korzystać z Internetu czy przeglądać multimedia. Dzięki Dual SIM z funkcją dzwonienia, można używać go analogicznie do smartfonu, wysyłając wiadomości SMS i dzwoniąc nie przerywając pracy. Dodatkowo modem 3G pozwala na korzystanie z jedynego w Polsce, darmowego Internetu. Nie trzeba więc już szukać dostępnej sieci WIFI, by sprawdzić najnowsze wiadomości ze świata czy odebrać maile. Zastosowany ekran (10,1”) pozwoli użytkownikom wygodnie korzystać z tabletu nawet przy oglądaniu szczegółowych grafik czy wysokiej jakości materiałów wideo. Przy większych rozmiarach ekranu ważna jest też wydajna bateria. W Qualcore 1020 3G producent zastosował taką o pojemności 5200 mAh, co da pewność wyjątkowo wydajnej pracy urządzenia przez wiele godzin.
Sercem urządzenia jest czterordzeniowy procesor 4x 1,3 GHz, który w połączeniu z 1 GB pamięci RAM oraz sprawdzonym systemem Android w wersji 4.4 KitKat, zapewni płynną pracę tabletu nawet korzystając z wymagających aplikacji. Ponadto w tablecie znajdują się 2 kamery. Nad przednim panelem umieszczony został aparat o rozdzielczości 0,3 MP, natomiast w tylnej obudowie znajduje się kamera o rozdzielczości 2 MP, dzięki której użytkownicy będą mogli uwiecznić najważniejsze momenty. Użytkownicy będą mogli zapisywać swoją bibliotekę multimediów lub dokumenty korzystając z wbudowanej pamięci 8 GB, lub rozszerzyć ją o kolejne 32GB dzięki wbudowanemu slotowi kart micro SD.

Gotowy do pracy

W zestawie z tabletem użytkownicy znajdą również klawiaturę, dzięki której tuż po wyciągnięciu z opakowana, z Qualcore 1020 3G będzie można korzystać, jak z komputera. Dodatkowo producent zadbał również o pakiet preinstalowanych aplikacji na start. W pamięci urządzenia znajdzie się pakiet aplikacji biurowych Kingsoft Office, antywirus Avast czy aplikacja EasyCall.

Tablet będzie dostępny w sprzedaży w połowie lipca br. w cenie ok. 399,00 zł.

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony