Symulator Policji już w lipcu!

W grach często możemy wcielić się w rolę typów spod ciemnej gwiazdy, gangsterów, czy nawet kierowców urządzających sobie nielegalne wyścigi przy akompaniamencie syren policyjnych. Jak często możemy jednak postawić się po drugiej stronie barykady – wcielić się w stróżów prawa, pilnujących porządku i spokoju na ulicach miasta? Już wkrótce, 20 lipca nadarzy się wspaniała okazja, by sprawdzić, jak wygląda życie policjanta – na rynku zadebiutuje wyjątkowy Symulator Policji.

W grze przenosisz się do Mountain Valley, małego, amerykańskiego miasteczka, którego ulice zalała fala przemocy i narkotyków. W Symulatorze Policji wcielasz się w rolę funkcjonariusza MVPD, stojącego na straży prawa i porządku w Mountain Valley, zgodnie z hasłem widniejącym na każdym radiowozie w USA: Służyć i Chronić!

Symulator Policji

Przed Tobą otwarty świat, w którym odnajdziesz zwykłych obywateli potrzebujących pomocy, jak i bezwzględnych przestępców i skorumpowanych gliniarzy, plugawiących dobre imię tego zawodu. Wciągający i realistyczny tryb kariery, oddający Ci do dyspozycji rozległą mapę miasta Mountain Valley, pozwoli Ci zasmakować różnych aspektów codziennego życia policjanta. Od rozlokowania fotoradarów i przeprowadzania rutynowych kontroli drogowych, przez prowadzenie własnych dochodzeń i przesłuchań, po dynamiczne pościgi z zawrotną prędkością za piratami drogowymi i przestępcami.

Żaden dzień nie będzie spokojny dzięki losowym wydarzeniom w grze – włamaniom, napadom rabunkowym i innym „atrakcjom” wymagającym interwencji i przeprowadzenia aresztowań na ulicy. A po skończonej służbie – pozostaje życie prywatne, inwestowanie we własny dom, czy ukochany, prywatny samochód.

Symulator Policji pojawi się na półkach sklepowych w dniu 20 lipca, w wersji na PC w cenie 39,90 zł.
 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony