Aerodynamiczne wycieraczki Michelin

Michelin rozszerza swoją ofertę akcesoriów samochodowych i wprowadza na rynek wysokiej jakości płaskie wycieraczki.

wycieraczki_samochodoweNie tylko opony, ale również dobra widoczność kierowcy w znaczący sposób wpływają na bezpieczeństwo na drodze. Mając to na uwadze, firma Michelin wraz z nadejściem sezonu jesienno-zimowego wprowadziła do swojej oferty akcesoriów wysokiej jakości płaskie wycieraczki. Dzięki temu, że równomiernie i z odpowiednio dużym naciskiem przylegają do szyby, kierowca ma stale wolne pole widzenia – także przy silnym deszczu, opadach śniegu i wyższej prędkości.

Nowe płaskie wycieraczki Michelin są dostępne w 10 długościach, dzięki czemu pasują do najczęściej spotykanych na rynku modeli samochodów osobowych. Dołączony adapter i prosty sposób montażu ułatwiają samodzielne skonfigurowanie wycieraczek.

Mniejszy opór powietrza i lepsze przyleganie

Płaskie wycieraczki Michelin o aerodynamicznym kształcie wyróżniają się specjalnym symetrycznym spojlerem, który tworzy stały nacisk i zapewnia równomierne przyleganie pióra wycieraczki do szyby. Zapobiega to przede wszystkim powstawaniu smug wpływających na mniejszą widoczność kierowcy. Dodatkowo taka konstrukcja wycieraczek zapewnia niski poziom szumów i zwiększa komfort jazdy.

Wysokiej jakości materiały dla długiego użytkowania

Do produkcji płaskich wycieraczek Michelin wykorzystano naturalny kauczuk, który w porównaniu z syntetyczną gumą charakteryzuje się większą elastycznością w niskich temperaturach, a brzegi piór są szczególnie odporne na zużycie. Wycieraczki, które pokryto powłoką nanocoating skutecznie odprowadzającą wodę, są odporne na korozję, działanie promieni UV i ozonu. Wszystkie te cechy wycieraczek Michelin gwarantują długi okres ich użytkowania.

Michelin Lifestyle

Oferta Michelin Lifestyle obejmuje produkty z obszaru akcesoriów samochodowych i motocyklowych, buty sprzedawane pod marką Michelin lub poprzez partnerów licencyjnych oraz związane z historią firmy i ludzika Michelin prezenty i gadżety dla kolekcjonerów. Wszystkie produkty Michelin Lifestyle są dostępne w sklepach specjalistycznych oraz innych wybranych placówkach handlowych. Sieć Michelin Lifestyle obejmuje około 60 partnerów licencyjnych na całym świecie oraz 45 tys. sklepów w 85 krajach.

Michelin jest liderem technologicznym światowej branży opon. Grupa Michelin produkuje, sprzedaje i promuje produkty i usługi w dziedzinie mobilności – są to opony do samochodów osobowych, ciężarowych, samolotów, rowerów, sprzętu rolniczego i budowlanego, motocykli, a także przewodniki, mapy, atlasy i usługi internetowe (ViaMichelin.com). Siedzibą Grupy jest Clermont-Ferrand we Francji. Firma zatrudnia na świecie ponad 100 tys. osób i jest obecna w 170 krajach. Michelin ma 67 zakładów produkcyjnych w 17 krajach. W Polsce Grupa Michelin ma fabrykę opon w Olsztynie oraz Dyrekcję Handlową w Warszawie.
 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony