TELEFON CAT® S50 JUŻ W POLSCE

S50 smartfon dla tych, którym zależy na doskonałej wydajności i ochronie przed działaniem żywiołów od 24 października wchodzi na polski rynek. Od dziś S50 można zamówić już na www.redcoon.pl.

cat_s50Od dziś w sklepie internetowym redcoon.pl istnieje możliwość zamówienia pierwszych egzemplarzy Cat®S50, które dotrą do Polski. S50  to wytrzymały smartfon 4G wyższej klasy, przeznaczony do użytku w wymagających warunkach. Ten telefon to idealny partner dla osób uprawiających sporty ekstremalne lub pracujących w trudnych warunkach w terenie.

Model S50 jest wodoodporny, a jego ekran można obsługiwać nawet mokrymi dłońmi. Telefon jest odporny na zarysowania i pyłoszczelny, wytrzymuje liczne uderzenia czy zarysowania. Urządzenie wyposażono w czterordzeniowy procesor (1,2 Ghz) i najnowszą wersję systemu android (KitKat) z dostępem do Google Play. Dzięki parametrom S50 nie trzeba już wybierać między wydajnością a bezpieczeństwem.

Wybór telefonu, który sprawdzałby się w terenie, często oznaczał kompromis między jego funkcjonalnością a stopniem ochrony, twierdzi Oliver Schulte, dyrektor generalny firmy Cat Phones. W przypadku modelu S50 nie istnieje takie ryzyko - mamy tu wszystkie funkcje smartfona wyższej klasy połączone ze stopniem ochrony i wytrzymałością, z której słynie marka Cat. Aktywny styl życia, czy poruszanie się w terenie oznacza, że telefony trafiają w warunki, do których nie zostały stworzone. W firmie Cat Phones stwierdziliśmy, że potrzebne są urządzenia, które będzie właściwym towarzyszem przy tym stylu życia czy pracy, urządzenia których nie trzeba będzie za każdym razem chować do torby czy do plecaka. Model S50 został stworzony, aby zawsze być w centrum wydarzeń.

Telefon S50 poradzi sobie ze wszystkim, na co będzie narażony, gdy będziemy z niego korzystać na rowerze, stoku narciarskim, podczas żeglowania, wspinaczki, na wysokości. Może być mokro i zimno oraz błotniście, może być gorąco i sucho a wiatr nawiewać będzie pył - nic nie zakłóci działania tego urządzenia. Co więcej, S50 to pierwszy telefon Cat® oferowany razem z usługą Cat Phones App Store, zawierającą blisko 1.000 specjalnie wybranych aplikacji. Ta pieczołowicie dobrana kolekcja obejmuje te dobrze znane i popularne, takie jak Skype czy Endomondo, ale również te bardziej niszowe, choć równie przydatne propozycje, jak np. CHCD. Dla użytkowników S50 oznacza to, że nie muszą przeglądać 1,2 miliona aplikacji w Google Play, aby znaleźć to, czego potrzebują. Wszystkich 1000, najbardziej dla nich przydatnych czy w pracy, czy w czasie wolnym, mają teraz w ramach usługi Cat® Phones App Store.

Elementy wytrzymałej konstrukcji w modelu S50 łączą się z udoskonaloną technologią audio, pozwalającą osiągać niebywałą jakość dźwięku, opracowaną przez firmę Wave, która otrzymała za nią nagrodę GRAMMY®. Dźwięk w telefonie jest lepszy również w terenie podczas wykonywania dowolnych czynności; grania, oglądania filmów, słuchania muzyki, czy korzystania z komunikacji głosowej online.

S50 to następca popularnego wśród klientów, wytrzymałego telefonu Cat B15Q – niedawno wprowadzonego na polski rynek. Może poszczycić się szybszym procesorem, większym ekranem, dłuższym okresem trybu czuwania, lepszym przetwarzaniem obrazów, aparatem 8MPx i kompatybilnością 4G.Telefon umieszczony jest w gumowej obudowie odpornej na uderzenia.

Specyfikacje S50

  • Android™ (4.4) KitKat
  • Wodoodporny, możliwość obsługi mokrymi dłońmi
  • Pyłoszczelny, stopień ochrony IP67
  • Specyfikacje wojskowe 810G
  • Odporny na zarysowania
  • Szkło Gorilla® klasa 3; 4,7" odporny na rozbicie
  • Aparat 8MPx z lampą błyskową i video HD
  • 4G LTE
  • Czas rozmów 16 godzin
  • Pamięć 8 GB; karta Micro SD o pojemności do 64 GB

Sugerowana cena telefonu Cat® S50 to 1.899 pln (w tym VAT).

Możliwość zamówienia telefonu już dziś na redcoon.pl:

http://www.redcoon.pl/B568135-CAT-S50_Telefony-GSM-i-smartfony?xtmc=cat+s50&xtcr=1

Następnie telefony będą dostępne w pozostałych sieciach takich jak: RTV Euro AGD, Komputronik, Neonet, Media Markt, Saturn.

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony