Steamer do ubrań – zawsze dopracowany wygląd.

Philips oferuje zupełnie nowe rozwiązanie dedykowane tkaninom, które do tej pory trudno było przeprasować, że względu na złożoną fakturę. Ręczny steamer pomoże Ci nadać odpowiedni wygląd, a gdy trzeba także odświeżyć ubrania i to wszystko bez rozkładania deski!

gc310Chociaż starasz sie dobrze wyglądać i dbać o ubrania, zapewne wiesz, że nie zawsze jest to łatwe. Marynarki i koszule z delikatnych tkanin czy krawaty o złożonej fakturze nie nadają się do tradycyjnego prasowania. Podobnie jest ze spodniami czy swetrami, które ciągłe pranie może niszczyć. Są też takie rzeczy, które nadają się do kolejnego założenia, ale dobrze byłoby je odświeżyć.

Odpowiedzią na te problemy jest nowość od Philipsa - ręczna parownica Steam&Go. Wszystkie modele steamera (GC536, GC430 i GC320) dzięki pompce elektrycznej działają na zasadzie ciągłego wyrzutu pary, która wnika w tkaninę, zmiękcza i rozprostowuje włókna. W ten sposób wygładza i nadaje ubraniom odpowiednią formę. Stemery są bezpieczne i nie przypalają, nawet delikatnych tkanin, takie jak jedwab, kaszmir czy wiskoza. Para dociera w trudne miejsca, nie pozostawiając niechcianych zaprasowań jak stopa żelazka. Dodatkowo steamer doskonale sprawdzi się na ubraniach z naszytymi aplikacjami, marszczeniami czy falbanami, które są problematyczne przy tradycyjnym prasowaniu. Dzięki silnemu wyrzutowi pary za pomocą steamera można też odświeżyć ubrania takie jak marynarka, sweter czy płaszcz, których zazwyczaj nie pierze się po jednym użyciu. Steamerem można nawet wygładzić zagniecenia na zasłonach lub odświerżyć tapicerkę kanapy. Do grubszych materiałów na steamer można nałożyć specjalną szczotkę, która zapewni głębsze wnikanie pary i gładsze prasowanie.

Używanie steamera zmieni Twoje nastawienie do prasowania, gdyż ręcznych parownic wygodnie używa się w pionie na wieszaku przez co nie trzeba rozkładać deski do prasowania! Wystarczy zawiesić wieszak z ubraniem na drzwiach czy klamce, włączyć steamer, który nagrzewa się w mniej niż minutę, delikatnie naciągnąć tkaninę i przykładając do niej steamer, przeciągać powoli po zagnieceniach. Dodatkowo model GC536 jest wyposażony w wieszak o regulowanej wysokości, więc wystarczy tylko podłączyć urządzenie do prądu i niepotrzebne są inne akcesoria.

Wszystkie modele są niezwykle lekkie i niewielkiej, ergonomicznej konstrukcji, a GC320 ma na tyle kompaktowy rozmiar, że idealnie sprawdzi się w podróży. W tym celu do zestawu dołączono torbę do przechowywania steamera.

Z nowymi steamerami Philips od teraz możesz zawsze cieszyć się dopracowanym wyglądem, nie narażając swoich ubrań. Samo prasowanie przestanie zaś być uciążliwe!

Steamer Philips doskonale nadaje się na delegacje. Nie zawsze można dowieść garnitur w doskonałej formie jak również koszule. Steamerami Philips rozwiązuje problem można schować go do walizki i w hotelu szybko odświeżyć garderobę.


Rekomendowana cena detaliczna steamerów wynosi:

GC320/55 - 319,00 PLN

GC430/05 - 639,00 PLN

GC536/35 - 729,00 PLN

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony