Edifice odlicza czas do czwartego zwycięstwa

Team Infiniti Red Bull Racing (IRBR) z Sebastianem Vettelem i Danielem Riccardo plasuje się na drugim miejscu klasyfikacji generalnej Formuły F1. Pomimo dużej starty punktowej do lidera - zespołu Mercedesa, drużyna IRBR nadal ma szanse na czwarty triumf z rzędu.

eqw-a1200rbDla Vettela i jego partnera  siódemka może okazać się szczęśliwa - tyle bowiem wyścigów pozostało do zakończenia F1 2014. Panowie wiedzą, że każda sekunda w najbliższych miesiącach (ostatni wyścig 23 listopada w Abu Dhabi) będzie dla nich na wagę złota. Zespołowi Red Bull Racing na torze czas odliczają zegarki Casio z kolekcji Edifice. To już piąty rok współpracy - marka jest partnerem IRBR od 2010 roku.

Kolekcja Edifice to połączenie dwóch światów - sportowego z eleganckim. Wyposażenie zegarków to ukłon w kierunku aktywnych osób szukających czegoś więcej aniżeli zwykłego czasomierza . Każdy zegarek posiada chronograf i wodoszczelność minimum 100 metrów. W niektórych modelach znajdziemy również kompas, solar czy wave ceptor. Wybrane Edifice'y są wstrząsoodporne, co gwarantuje tzw. alpha gel - wypełnienie przestrzeni między mechanizmem, a kopertą zegarka.  Z drugiej strony design kolekcji   bazuje na stalowych wykończeniach,  co  nadaje całości elegancji. Kompilacja tych dwóch   światów sprawia, że Edifice wyróżnia się nie tylko na półce  z zegarkami Casio, ale w świecie    zegarków w ogóle.

Od 2010 roku w każdym sezonie kolekcję Edifice uzupełniają  kolejne zegarki sygnowane przez Infiniti Red Bull Racing. W 2014 linię wzbogaciło 8 Edifice'ów z logiem IRBR.  Ceny zegarków, adekwatnie do wyposażenia wahają się od 750 zł  do 2999zł.  Najdroższy model - EQW-A1200RB-1AER, to "maszyn" o wyposażeniu idealny nie tylko na wyścigowy tor. Zegarek jest zasilany słonecznie (solar), posiada wave ceptor, cyfrowy kompas, czas światowy,  stoper z pamięcią 10 okrążeń , automatyczny kalendarz oraz klasę wodoszczelności 100m. W całości wykonany ze stali szlachetnej, dodatkowo "uszlachetniony" szafirowym, odpornym na zarysowania szkiełkiem. Spośród ośmiu zegarków Edifice sygnowanych IRBR to właśnie ten model towarzyszy Vettelowi i Riccardo podczas każdego wyścigu.

 

 

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony