Żelazko parowe Azur firmy Philips

Żelazko parowe Azur firmy Philips to produkt zaprojektowany z myślą o perfekcyjnych rezultatach. Jego optymalna konstrukcja i waga umożliwiają łatwe docieranie do trudno dostępnych miejsc, a dzięki silnemu strumieniowi pary żelazko poradzi sobie z każdym zagnieceniem.

gc4860Niezależnie czy lubimy prasować, czy robimy to z konieczności, żelazko jest jednym z podstawowych urządzeń małego AGD w każdym domu. Jednak żelazko żelazku nierówne i dlatego warto postawić na sprawdzony model, jak np. żelazko parowe Philips Azur, które zostało wybrane przez ponad 10 milionów konsumentów. Teraz na rynku pojawił się nowy model Philips Azur GC4860/37.

Stopa SteamGlide w żelazkach Azur to najwyższej jakości stopa żelazka parowego firmy Philips. Jest wysoce odporna na zarysowania, które nie powstają nawet w kontakcie z ostrymi elementami garderoby, gładko przesuwa się po tkaninie i jest łatwa w czyszczeniu.

W prasowaniu pomoże na pewno konstrukcja GC4860, która ułatwia manewrowanie po prasowanej odzieży, dzięki czemu bez problemu wyprasujesz nawet trudno dostępne miejsca. Zastosowana w żelazku Azur wyjątkowa końcówka stożka parowego Steam Tip łączy niezwykle spiczasty kształt stopy i wydłużone otwory wylotu pary. Została stworzona specjalnie po to, by umożliwić dotarcie do najtrudniej dostępnych miejsc, gwarantując najskuteczniejsze prasowanie.  Dodatkowo żelazko ma optymalną wagę 1,6 kg, co z pewnością ułatwia ciągłe przekładanie go na deskę do prasowania i z powrotem na podstawę.

Ciągły strumień pary do 50 g/min zapewnia optymalną ilość pary pozwalającą skutecznie rozprasować wszystkie zagniecenia nawet na dwóch stronach tkaniny. Oprócz tego dodatkowe silne uderzenia pary do 200 g/min umożliwiające szybkie, miejscowe zwilżenie materiału sprawia, że rozprasowanie nawet mocniej zagniecionej sztywnej tkaniny stanie się dużo łatwiejsze.

Żelazko Azur można łatwo napełnić wodą, gdyż drzwiczki zbiorniczka o optymalnej pojemności 350 ml otwierają się na boki. Aby można było cieszyć się sprawnym żelazkiem na dłużej, zastosowano w nim rozwiązanie antywapienne z funkcją Calc-Clean.

Nie musisz też martwić się o przypalenie tkaniny - żelazko GC4860  pozostawione bez nadzoru wyłącza się automatycznie. W przypadku ustawienia go na podstawie wyłącza się po 8 minutach, a po ustawieniu go na stopie lub położeniu na boku wyłącza się po upływie zaledwie 30 sekund.

Rekomendowana cena żelazka Azur GC4860/37 wynosi 449 PLN

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony