"Księga związków, podrywu i seksu dla mężczyzn" - nasza rekomendacja
Recenzje
Wpisany przez Mirek   
piątek, 08 lutego 2013 16:54

Jak powiedział wielki znawca kobiet Maksymilian Paradys (bohater filmu „Seksmisja”): "Natury się nie da oszukać". O tym właśnie przypomina nam Krzysztof Król w kolejnym wydaniu swojej książki "Księga związków, podrywu i seksu dla mężczyzn". Wbrew pozorom nie jest poradnik dla nastolatków jak poderwać dziewczynę.  Znajdziemy tu raczej porady jak zbudować związek a przy okazji zdobyć pewność siebie. Warto sięgnąć po tą pozycję jeżeli szukasz odpowiedzi na jedno z poniższych pytań:

  1. ksiazkaZerwała ze mną dziewczyna – jak sprawić, aby do mnie wróciła?

  2. Jak poderwać każdą dziewczynę, która zobaczę na ulicy?

  3. Jak zapewnić kobiecie tak dobry seks, że zacznie opowiadać o mnie wszystkim koleżankom?

  4. Jak sprawić, aby dziewczyna, którą kocham, zawsze chciała być ze mną?

  5. Jak radzić sobie z KAŻDYM problemem w związku?

  6. W jaki sposób mogę podnieść swoja samoocenę?

  7. Jak zdobyć odwagę, aby z każdą kobietą rozmawiać jak ze starym kumplem?

  8. Jakim człowiekiem mam być, aby dziewczyny same na mnie leciały?

  9. Jak się ubrać? Jak urządzić mieszkanie? Jak zaplanować randki?

 

 

Niestety niektóre uwagi romantykom mogą nie przypaść do gustu, ale prawda jest taka, że kobieta oczekuje od partnera zapewnienia bezpieczeństwa. Przy czym mówimy tu o bezpieczeństwie socjalnym, emocjonalnym i fizycznym. Miłości i romantyzm potrzebne są w związku, ale rachunków nimi nie zapłacisz. Jednak jeżeli myślisz, że pieniądze rozwiązują problem jesteś w ogromnym błędzie.

Uważasz, że jak pokażesz, że masz dobry samochód i pieniądze to jesteś „królem wioski”? Jak tak, to powinieneś przeczytać rozdział: „Co nie jest atrakcyjne dla kobiet”.

Oto fragment”:

„Chwalenie się… Czymkolwiek, Twoimi osiągnięciami, Twoimi pieniędzmi, Twoim wynikiem w wyciskaniu na klatkę, Twoim samochodem, chwalenie się czymkolwiek. To jest jeden z największych elementów blokujących kobiety, jaki możesz sobie wyobrazić.”

Czy z kobietą można rozmawiać o wszystkim? Na pewno tak ale nie zawsze a pewnych tematów należy unikać.

„Pierwszym błędem, jaki tutaj Ci opiszę, jest podejmowanie tematów rozmów, których należy unikać: śmierć, smutek, religia, polityka, przykre sytuacje, choroby, problemy finansowe.”

Nam natomiast bardzo przypadła do gustu następująca uwaga autor:

„Twoje życie ma mieć jedną podstawową cechę: ma być tak ekscytujące, ciekawe i pociągające, aby kobieta chciała stać się jego częścią.”

Polecamy ta pozycje wszystkim i tym, którzy próbują znaleźć swoją drugą połowę, jak i tym którzy są już związkach. Każdy znajdzie to coś dla siebie. Pamiętajmy przy tym, że miłość jest ślepa, jednak małżeństwo jest doskonałym okulistą.

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony