Stock Crema 84 romans mleka i wybornego alkoholu

Co sprawia, że trunek ten kusi równie mocno jak zakazany owoc? Kremowa śmietanka pozyskiwana z pełnowartościowego mleka? A może dodatek doskonałego alkoholu, który nadaje jej charakterystyczny smak? Trudno zgadnąć, ale jedno jest pewne – Stock Crema 84 porusza zmysły.

 

stock crema 84Wytwarzany w kraju, gdzie likiery i kawa są dobrem narodowym Stock Crema 84, to połączenie doskonałego alkoholu z delikatną śmietanką. Kremowy, słodki likier swój niepowtarzalny smak zawdzięcza właśnie temu niezwykłemu mariażowi, dzięki któremu mleko jest doskonale zakonserwowane i może na długo pozostać zamknięte
w charakterystycznej, pękatej butelce. Dodatek ciemnego kakao i karmelu uzupełniają likier o delikatne, deserowe nuty.

A smak? W zależności od nastroju. Stock Crema 84 doskonale smakuje podawany czysty,  jedynie na kostkach lodu. Mimo że schłodzony, delikatnie rozpływa się w ustach i rozgrzewa ciało. Kolejno pojawiają się smaki śmietanki, słodkiego karmelu i wyśmienitego alkoholu, który zamyka kompozycję.

Ale likier ten to także świetny dodatek do kawy (pitej z mlekiem, bez mleka, słodzonej lub nie), lody polane śmietanowym Stock Crema tworzą deser godny królów. Nic więc dziwnego, że obojętnie obok tego likieru nie przeszli jurorzy Instytutu Smaku i Jakości iTQi w Belgii. 
W tegorocznych testach Stock Crema 84 zasłużył w ich opinii na dwie złote gwiazdki
i rekomendacje na całym świecie.

Trunek znany i doceniany w Europie  pojawił się już na sklepowych półkach.

Sugerowana cena detaliczna wynosi: 45zł

Poj. alk. 17%

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony