ZŁOTO DLA EXTRA ŻYTNIEJ

Wódka Extra Żytnia produkowana przez Śląską Wytwórnię Wódek Gatunkowych Polmos Bielsko-Biała zdobyła Złoty Medal w prestiżowym konkursie Monde Selection. To największy sukces tego brandu i być może początek światowej kariery jednej z najbardziej rozpoznawalnych wódek w Polsce.

Sędziowie ocenie poddali cechy, jakimi powinna charakteryzować się wódka czysta, przede wszystkim: aromat, walory smakowe, czystość trunku. Uznanie ekspertów Extra Żytnia zawdzięcza udoskonalonej recepturze, wyselekcjonowanym składnikom oraz rygorystycznemu procesowi produkcji.

Wódka Extra  Żytnia  to najbardziej znany produkt Śląskiej Wytwórni Wódek Gatunkowych,  od lat doceniany przez klientów. Długa i bogata historia marki łączy się z jej nowoczesnym charakterem –  ulepszoną recepturą i innowacyjnym opakowaniem zaprojektowanym przez jedną z najbardziej znanych na świecie pracowni designerskich, londyńską Classens International.

Monde Selection to najstarszy i cieszący się najlepszą – w opinii producentów alkoholi mocnych – opinią.. Organizowany jest od 1961 w Brukseli, przez najstarszą na świecie organizację badającą jakość produktów żywnościowych (w tym napojów alkoholowych).  Niezależne jury przyznaje nagrody na podstawie tzw. ślepych testów, co gwarantuje bezstronność oceny. Gala wręczania nagród jest jednym z najbardziej znaczących wydarzeń w branży alkoholowej.

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony