Belvedere Intense Unfiltered 80

Belvedere Vodka, najbardziej ekskluzywna polska wódka, przedstawia nowy wariant produktu Intense – Belvedere Intense Unfiltered 80.

belvederIntense Unfiltred 80 to czterokrotnie destylowana wódka wyprodukowana ze specjalnej odmiany Żyta Diamentowego Dańkowskiego, która oferuje niezrównane bogactwo smaku. Kosztując Belvedere Unfiltered 80 poczujemy aromat pieczonego chleba połączonego z prażonymi orzechami, przełamany delikatnie słonym karmelem z wyczuwalną ostrością białego pieprzu. W efekcie nasze podniebienie doświadczy pełnej harmonii smaku słonego i słodkiego.

Opakowanie Intense Unfiltered 80 jest równie eklektyczne. Czarna elegancka butelka z elektryzującymi złotymi ornamentami charakterystycznego dla Belvedere symbolu drzewa, wzmacnia poczucie luksusu i zapowiada niezapomnianą przygodę w krainie wyrafinowanego smaku.

Sekretem wódki Intense Unfiltered 80 jest Żyto Diamentowe Dańkowskie, uprawiane wyłącznie w wybranych gospodarstwach na Mazowszu.
To właśnie marka Belvedere Vodka, po raz pierwszy, w 2009, dokonała destylacji tej odmiany żyta. Żyto Diamentowe Dańkowskie buduje kompleksowość Intense Unfiltered 80. W odróżnieniu od wódki Intense, która zawiera 50% alkoholu, Belvedere Unfiltred 80 wraca do klasycznej mocy – 40%. Jakość użytego żyta powoduje, iż podczas produkcji omijany jest jeden proces filtracji, co w efekcie gwarantuje wydobycie unikatowego i niezwykle złożonego smaku.

Intense Unfiltred 80 idealnie smakuje podana na kostkach lodu, doskonale komponuje się również z sokiem jabłkowym lub gruszkowym.
Ta aksamitna wódka o intensywnym charakterze doskonale nadaje się do przygotowania klasycznego Dirty Martini.

Poszerzenie oferty produktowej o Belvedere Intense Unfiltered 80 świadczy o nieustającym dążeniu marki do innowacji – mówi Adrianna Wisińska, brand manager Belvedere Vodka. – Jesteśmy dumni, iż prezentujemy naszym konsumentom produkt, w którym po raz pierwszy zostało wykorzystane Żyto Diamentowe Dańkowskie. Rozszerzając portfolio Belvedere o nowe rodzaje wódek jednocześnie pozostajemy wierni naturalnym składnikom i polskiemu dziedzictwu produkcji wódek jakie stoi za Belvedere Vodka.

W celu podkreślenia selektywności produktu, Belvedere Intense Unfiltered 80 jest dostępny wyłącznie w najlepszych sklepach bezcłowych
na głównych lotniskach w Polsce.

Średnia cena za 1l to około 165zł.

Belvedere Vodka należąca do klasy super premium, reprezentuje najwyższy poziom polskiej tradycji wytwarzania wódki. Produkowana jest wyłącznie z najlepszego Żyta Dańkowskiego, które po czterokrotnym destylowaniu tworzy idealną równowagę charakteru i czystości. Belvedere jest wyrazem prawdziwie luksusowej wódki. Całkowicie wolna od dodatków, dopełniona wodą artezyjską, łączy ponad 600 lat doświadczenia w produkcji wódki z bezkompromisowym zobowiązaniem jakości i dziedzictwa. Belvedere Vodka jest częścią portfolio koncernu LVMH, do którego należą m.in.: marki Louis Vuitton, Loewe, Céline, Kenzo, Givenchy, Marc Jacobs, Fendi czy Donna Karan

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony