Blendowanie próżniowe – świeże koktajle przez cały dzień

Zachowaj świeżość swoich domowych koktajli przez cały dzień! Unikalna technologia blendowania próżniowego dostępna w blenderze szybkoobrotowym Philips HR3752 redukuje utlenianie, dzięki czemu przez wiele godzin możesz cieszyć się pysznym i bogatym w składniki odżywcze koktajlem.

blender hr3752Według Światowej Organizacji Zdrowia zdrowa dieta powinna składać się z co najmniej 5 porcji owoców i warzyw dziennie. Spożywanie zalecanej dziennej ich ilości zmniejsza ryzyko chorób związanych ze stylem życia[1]. Jednak pomimo rosnącej świadomości na temat zdrowego odżywiania i stylu życia, nadal ponad 80% osób na świecie nie spożywa wystarczającej ilości składników odżywczych, które są zawarte w warzywach i owocach. Nie jest przecież łatwo zjadać zwłaszcza tak dużą ilość warzyw w ciągu dnia. Można jednak je pić w postaci pysznych domowych soków i koktajli! Teraz dzięki rewolucyjnemu blendowaniu próżniowemu przygotowywanie koktajli w domu jest jeszcze łatwiejsze i masz pewność, że koktajl będzie zawierał składniki odżywcze! Poznaj blender próżniowy Philips HR3752.

Proces utleniania powoduje nie tylko brązowienie, odbarwianie lub oddzielanie warstw koktajlu, ale także może zmniejszyć wartość odżywczą uwolnionych witamin i minerałów.  Unikalna technologia blendowania z wykorzystaniem próżni dostępna w blenderze szybkoobrotowym Philips HR3752 redukuje ten proces, wysysając powietrze z dzbanka przed rozpoczęciem blendowania. Rezultaty są widoczne gołym okiem - koktajle są bardziej jednolite oraz mają mniej piany i bąbelków na powierzchni. Przede wszystkim jednak dłużej zachowują świeżość i cenne składniki odżywcze. Ta innowacyjna technologia blendowania zachowuje np. 3 razy więcej witaminy C po ośmiu godzinach w porównaniu do normalnego blendowania[2]. Możesz więc przygotować koktajl rano, zabrać porcję do pracy, a resztę wstawić do lodówki i później znów cieszyć się świeżym koktajlem po południu lub zmiksowac koktajl wieczorem i wypić rano do śniadania, aby nie tracić na to cennego czasu o poranku.

W dodatku ten szybkoobrotowy blender pozwala uzyskać niezwykłe gładką konsystencję, gdyż posiada silnik o mocy 1 400 W i prędkości obrotowej 35 000 obr /min, zapewniając szybkie blendowanie nawet w przypadku twardych składników, takich jak lód czy orzechy. Ponadto można wybrać prędkość blendowania: od delikatnego miksowania miękkich owoców po dynamiczne w przypadku twardszych owoców i warzyw. Z kolei dzięki technologii ProBlend 6 3D blender ma ostrza, które obejmują szerszy obszar mieszania.  Gładko zblendowanie składniki są łatwo przyswajane przez organizm.

Nowy blender jest także wygodny i łatwy w użyciu. Do wyboru są 3 programy: próżniowe miksowanie koktajli, funkcja pulsacji i tryb kruszenia lodu. Jego kielich o pojemności 1,8 litra wykonany jest z nietłukącego tritanu. Jest bezzapachowy, nie odbarwia się i idealnie nadaje się do przygotowywania ulubionych koktajli. Problemem nie jest też mycie urządzenia. Aby wyczyścić ostrza blendera, wystarczy odłączyć je od dzbanka blendera i opłukać. Wszystkie odłączane części blendera można też myć w zmywarce.

Przekonaj się sam jak rewolucyjne jest blendowanie próżniowe i ciesz się pełnią składników odżywczych!

Rekomendowana cena blendera HR3752 wynosi 1169 PLN


[1] World Health Organization, Zdrowa dieta, Fact sheet N°394: http://www.who.int/mediacentre/factsheets/fs394/en/

[2] Porównując do blendowania w urządzeniu HR3752 bez wykorzystania funkcji blendowania próżniowego, test przeprowadzony na pomidorach przez niezależne laboratorium w listopadzie/grudniu 2017.

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony