Kenwood Blender BL680

Marka Kenwood znana jest z rewelacyjnych urządzeń AGD, które cieszą się nieskazitelną renomą i dorównują jakością produktom stricte przeznaczonym dla profesjonalistów. Dlatego właśnie używa ich jeden z najbardziej znanych i cenionych w Polsce kucharzy, sam Kurt Scheller. Znawcy sztuki gotowania wiedzą, że aby stworzyć najsmaczniejszy koktajl trzeba użyć najlepszego blendera.

 

mixerKażdy kucharz amator czy też profesjonalista wie jak ważna jest szybkość podczas szykowania potraw. Blender BL680 ułatwia przygotowanie niemal wszystkich dań od pożywnych zup i znakomitych przecierów dla niemowląt po smakowite dipy, które uświetnią każde przyjęcie. Kompaktowy blender kielichowy BL680 firmy Kenwood to urządzenie nowoczesne
i zaawansowane technologicznie.  Wysoki, szklany kielich pomoże wyczarować w kilka chwil krem o nieskazitelnej gładkości. Regulacja prędkości pomaga osiągnąć idealną konsystencję przygotowywanych potraw. Duży silnik o mocy, aż 500W daje pewność, że noże wykonane ze stali nierdzewnej niezawodnie spełnią swoje zadanie i zmiksują truskawki z lodami waniliowymi, aby ucieszyć nasze podniebienie idealnym shakiem i zapewni nam ochłodę nawet w najbardziej upalne dni lata.

Shake truskawkowo-waniliowy:

Składniki:
500 g truskawek

Sok z 1 cytryny + starta skórka cytrynowa

200 g lodów waniliowych

Kandyzowana skórka cytynowa

Przygotowanie:
Wszystkie składniki ucieraj w blenderze do uzyskania jednolitej masy, następnie przelej do wysokich szklanek udekoruj kandyzowana skórką z cytryny i delektuj się niezapomnianym smakiem.

Wiele osób leworęcznych skarży się na brak przystosowanych dla nich urządzeń domowych lub na ich wyższą cenę, jeśli taki produkt już znajdą. Blender BL680 dzięki zastosowaniu technologii „drop on” może być używany zarówno przez osoby prawo- jak i leworęczne. Wystarczy postawić go na kompaktowej, niewielkiej bazie i bez tracenia czasu na dokręcanie kielicha do podstawy rozpocząć pracę przy tworzeniu własnych kulinarnych arcydzieł.

Sugerowana cena detaliczna: 399 zł

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony