Żołądkowa De Luxe

Żołądkowa De Luxe od lat zajmuje zaszczytne miejsce w czołówce ulubionych wódek Polaków. Uznanie konsumentów oraz ekspertów z Europy, Azji czy Stanów Zjednoczonych, to powód do dumy ubranej w zupełnie nowe opakowanie.

żołądkowa gorzkaCeniona za smak, jakość i czystość, dostępna jest od 2007 roku.  Od chwili wprowadzenia na rynek święci sukcesy w kraju i poza jego granicami, doceniana jest przez ekspertów na całym świecie, w najbardziej prestiżowych konkursach. Złoto przyznały jej najstarsze i najważniejsze instytuty badania smaku i jakości, m.in. Monde Selection czy ITQI.

Wyróżnienia zawdzięcza przede wszystkim doskonałemu smakowi, opartemu na kompozycji zbóż, sześciofazowej destylacji i filtracji zarezerwowanej zwykle dla wódek klasy premium i superpremium.  
Sukcesy Żołądkowej De Luxe to prawdziwy powód do dumy, dlatego honorując zaszczyty jakie przyniosła, producent podarował jej zupełnie nowe opakowanie.
Na sklepowej półce znajdziemy wysoką, smukłą butelkę z charakterystycznymi gripami bocznymi umożliwiającymi wygodne uchwycenie jej w dłoń nawet kiedy będzie pokryta szronem. Szkło przypominające kryształ podkreśla znakomitą zawartość i powoduje, że nie sposób nie zwrócić na nią uwagi.  Ta butelka z pewnością wyróżnia się wśród innych wódek na półce.

Odświeżona etykieta wskazuje najważniejsze powody do dumy: sposób produkcji, pochodzenie oraz długą tradycję  gorzelnianą producenta.

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony