Premiera książki Konrada Gacy „Kuchnia Fit 2. Wspólne gotowanie”

Pierwsza książka Konrada Gacy „Kuchnia Fit” szybko stała się hitem wśród osób dbających o zdrowie i smukłą sylwetkę. Druga część poradnika „Kuchnia Fit 2. Wspólne gotowanie”, która właśnie ukazała się nakładem wydawnictwa Burda Książki, to zbiór oryginalnych propozycji dań nie tylko autorstwa Konrada Gacy, ale także czytelników, znanych polskich blogerów oraz szefa kuchni hotelu GACA SPA.

kuchnia_fit2„Jedzenie jest lekarstwem, więc jeśli chcecie odżywiać się i żyć zdrowo – zacznijcie swoją motywację od lektury „Kuchnia Fit 2. Wspólne gotowanie”. Przepisy na fit-potrawy proponowane w tej książce dowodzą, że zdrowe gotowanie  nie musi być skomplikowane i drogie. Sekretem jest odpowiednie dobranie powszechnie dostępnych produktów i wyeliminowanie tego co nam szkodzi. Autor stawia na mądre odżywanie, dzięki któremu mamy więcej energii i lepsze samopoczucie.

Kuchnia fit wg. Gacy, to nie tylko walka ze zbędnymi kilogramami, ale przede wszystkim kuchnia funkcjonalna. Odpowiednio skomponowane składniki potraw pomagają w zapobieganiu i zwalczaniu problemów zdrowotnych np. korzystnie wpływają na układ krwionośny, wzmacniają kości i stawy, poprawiają odporność.

Konrad Gaca w swojej książce udowadnia, że zdrowe odżywianie nie oznacza rezygnacji z przyjemności jedzenia. Wykluczenie soli nie sprawi, że nasze posiłki będą mniej smaczne, będą po prostu zdrowsze. A deser bez cukru nadal będzie słodki i pyszny!
 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony