Piekarniki Samsung Dual Cook
Szarlotka pieczona razem z aromatycznym mięsem… brzmi jak kulinarna katastrofa, jednak dzięki nowoczesnym piekarnikom z technologią Dual Cook przygotowanie wielodaniowego obiadu nabiera nowego wymiaru. Samsung prezentuje nowe urządzenia NV75J5540RS i NV75J7570RS z intuicyjną obsługą – idealne dla kuchennych pasjonatów, którzy często przygotowują duże, rodzinne obiady. samsung_dual_cookPiekarniki Samsung NV75J5540RS i NV75J7570RS to rozwiązania dla osób, które często urządzają rodzinne spotkania, są zapracowane i nie mogą sobie pozwolić na spędzenie kliku godzin w kuchni. To obecnie najnowsze pokolenie piekarników Dual Cook, udoskonalone o nowe funkcje. Dzięki unikalnej technologii Dual Cook w piekarnikach można przygotowywać dwie różne potrawy jednocześnie przy użyciu różnych trybów, temperatur i czasów pieczenia. Umożliwia to specjalny separator, który rozszerza się pod wpływem temperatury, perfekcyjnie rozdzielając komory urządzenia, przez co użytkownik uzyskuje dwie, oddzielne przestrzenie (górna o pojemności 35 l, dolna – 32 l). Dzięki technologii Dual Cook oszczędza się czas spędzany w kuchni, a także energię elektryczną.

Istotną cechą zupełnie nowej generacji piekarników Dual Cook, szczególnie przydatną dla prawdziwych pasjonatów sztuki kulinarnej jest duża liczba trybów (24) i programów (40), w tym tryb ProRoasting. Wybierając tą opcję, mięso najpierw opiekane jest w temp. 220℃, tak aby zamknąć pory i zapobiec jego wysuszeniu, a następnie temperatura zostaje obniżona do wcześniej wybranej. Taki sposób pieczenia idealnie pasuje do długotrwałego pieczenia w niskiej temperaturze tzw. slow cooking. W efekcie konsument może cieszyć się smakiem doskonale wypieczonego i soczystego mięsa.

Nowe rozwiązania Samsung wyróżniają się tez najwyższym komfortem obsługi, tak istotnym w trakcie kulinarnych zmagań. Dzięki przełomowemu systemowi sterowania Guideing Light, czyli podświetlanym ikonom na panelu sterującym można bardzo szybko i łatwo ustawić m. in. odpowiedni tryb pieczenia, czas i temperaturę – podświetlane ikony przeprowadzą nas przez wszystkie etapy programowania. Piekarnik jest również niezwykle wygodny podczas wyjmowania z niego potraw, dzięki funkcji łagodnego domyku. Producent zadbał również o wygodne czyszczenie urządzenia. W modelu NV75J5540RS wykorzystywane jest czyszczenie katalityczne, natomiast w urządzeniu NV75J7570RS – czyszczenie pyrolityczne. Dzięki tym systemom nie trzeba korzystać z detergentów.

Nowoczesne piekarniki NV75J5540RS i NV75J7570RS posiadają też szereg udogodnień, m. in. blokadę bezpieczeństwa, timer i zegar kuchenny, prowadnice teleskopowe, wyposażenie dodatkowe: 2 blachy do pieczenia, ruszt, a także płytę CD z książką kucharską. Dodatkowo, model NV75J7570RS posiada funkcję różna.
 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony