Słomiany wdowiec

Większość mężczyzn potrafi doskonale sobie poradzić, gdy zostają sami. Dla tych, którzy są nauczeni, że obowiązkami domowymi należy się dzielić, brak w domu kobiety nie równa się głodowaniu. Są też i tacy Panowie, którzy nie wyobrażają sobie siebie w kuchni. Ci mają już większy problem, kiedy zostają pozbawieni codzinnych smacznych, domowych obiadów. Im bardziej przewidująca żona, tym lepszy pomysł na to aby jej mężczyzna, a często i dzieci, w czasie jej nieobecności nie byli pozbawieni jedzenia. Można przygotować coś wcześniej i zamrozić lub zrobić dokładne wytyczne co do przygotowywania posiłków, gdy zabraknie głównej żywicielki w domu.

 

Nie mniej jednak, są takie chwile, kiedy nawet na najlepsze domowe obiady człowiek nie ma po prostu ochoty. Za to chętnie spróbowałby czegoś innego. Dzieci zjadłyby pizzę lub kebab, a Tata już od dawna marzy aby spróbować, na przykład sushi. Często też, gdy wyjeżdżamy do innego miasta, a nie mamy ochoty szukać dobrej restauracji, najchętniej zamówilibyśmy coś z dostawą. Jedzenie na telefon, to chyba najpopularniejszy sposób zamawiania posiłków. O ile jednak w domu dysponujemy jakąś ulotką  do restauracji (pod warunkiem, że żona nie ukryła jej gdzieś przed resztą rodziny), to na wyjeździe zazwyczaj nic takiego przy sobie nie mamy. Na szczęście na nasze żywieniowe bolączki, zarówno w domu jak i w podróży, jest rozwiązanie w postaci serwisu pyszne.pl

Poszukiwania zagubionych ulotek, liczenie wystarczającej do zapłaty gotówki, czy nawet brak naładowanego telefonu nie są problemem dla tych, którzy poznali łatwe zamawianie przez internet. Pyszne.pl to serwis do zamawiania jedzenia online. Dzięki niemu, nie ważne gdzie się znajdziesz, po wpisaniu adresu zobaczysz listę restauracji, które oferują tam dowóz. Dodatkowo szybko i bezpiecznie zapłacisz za posiłek za pośrednictwem strony: przelewem, kartą kredytową lub systemem PayPal.

Gdy nie masz nic na obiad, albo potrzebujesz zamówić coś na lunch do pracy.  Gdy dzieci zamiast tradycyjnego kotleta i zupy mają ochotę na pizzę. Zamiast szukać ulotek i dzwonić, zastanawiać się czy zamówienie zostało poprawnie zrozumiane i szykować się na wyprawę do bankomatu, sprawdź jakie spośród 800 restauracji na pyszne.pl, oferują dowóz jedzenia do Ciebie!

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony