Ranking liceów - Kraków

Koszule męskie sezon wiosna lata 2011- Da Vinci  Email
Moda i styl
Wpisany przez Michał Nowicki   
wtorek, 31 maja 2011 08:42

W ofercie Da Vinci na sezon wiosna - lato 2011 pojawiła się nowa linia koszul przeznaczonych dla mężczyzn szukających modeli casualowych, jak również eleganckich o mniej formalnym charakterze.

Wariacje na temat klasyki, a zwłaszcza plisowanego przodu charakterystycznego dla koszul smokingowych, czyli tzw. bibu, luźne ,a nawet oversizowe modele, miękkie, gniecione tkaniny, nawiązania do trendu militarystycznego - tak najkrócej przedstawia się charakterystyka nowej linii koszul, które na sezon letni proponuje marka Da Vinci. Wszystkie modele powstały w oparciu o paletę zieleni, khaki, brązów i beży oraz o klasyczną biel i czerń. W nowej linii koszul przeważa minimalizm, a uwagę przyciągają detale: przeszycia, kieszenie, pagony, plisy i biby. W koszulach wieczorowych uwagę zwraca gra plisowanymi przodami. Modele te świetnie sprawdzą się podczas wyjścia do klubu, można je nosić bez marynarki. Będą też doskonałym dopełnieniem eleganckiego stroju do teatru lub na proszoną kolację. Koszule inspirowane stylem militarystycznym natomiast nawiązują wprost do silnego obecnie trendu w modzie miejskiej.

Koszule na wieczorne wyjście z przyjaciółmi, do pracy i do noszenia na co dzień - to wszystko znajdziecie Państwo w nowej linii marki Da Vinci.


 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony