Permen KING: Bądź królem w sypialni!

Mówi się, że drzewo, dom i potomstwo to główne cele życiowe mężczyzny, a najkrótsza droga do jego serca wiedzie przez …. sypialnię. Jednak, by z radością i satysfakcją móc realizować kolejne pasje, ważne jest zachowanie sprawności seksualnej jak najdłużej. Pomoże w tym nowy Permen® King. Dzięki ulepszonej kompozycji substancji wspomagających, preparat podnosi sprawność seksualną oraz intensyfikuje doznania.

Co czwarty mężczyzna udaje się po poradę do lekarza, a co trzeci sięga po środki stymulujące potencję, przy czym ponad połowa w ogóle nie reaguje i nie robi nic, gdy pojawią się pierwsze kłopoty z potencją. Jak pokazują badania zrealizowane przez TNS OBOP, większość Polaków sięga po wsparcie w uzyskaniu erekcji dopiero gdy zaczynają się problemy w łóżku, ale nie wcześniej, niż dwa lata od zaobserwowania problemu. Aż 58% ankietowanych wskazało właśnie ten moment jako odpowiedni czas na szukanie pomocy. Także, wg ankietowanych, chęć utrzymania sprawności seksualnej w starszym wieku (45% badanych) oraz pierwsze niepowodzenia w sypialni (15%) są powodem do szukania wsparcia**.

Pierwsza pomoc w sypialni

W sytuacji, gdy pojawiają się sporadyczne problemy, należy jak najszybciej rozpocząć działania, które pomogą przywrócić pełną sprawność seksualną. Stres i przemęczenie, życie pod „presją czasu”, złe nawyki żywieniowe, w tym spożywanie ciężkostrawnych i tłustych potraw, mogą znacznie osłabić libido, co zakłócić czerpanie przyjemności z intymnych, iście królewskich spotkań w sypialni. Pomocna okaże się więc dieta, poprawa lub nawet zmiana stylu życia, rozładowanie nadmiernego napięcia w otwartej rozmowie z partnerką. Dodatkowym wsparciem może być „pierwsza pomoc” - korzystanie ze sprawdzonych preparatów, bazujących na specjalnie wyselekcjonowanych, naturalnych składnikach. Badania wykazały, że najczęściej wskazywanym przez mężczyzn efektem suplementacji wspomagającej potencję jest osiągnięcie i utrzymanie erekcji (60%) oraz wydłużenie czasu trwania stosunku (58%)**. Statystyki te powinny więc przekonać tych, którzy swój problem wolą wstydliwie chować pod kołdrą i ociągają się z szukaniem pierwszej pomocy.

Na bazie męskich doświadczeń został opracowany Permen® KING - suplement diety oparty na naturalnych składnikach – który, przyjmowany regularnie przez dłuższy czas, zwiększa komfort i jakość współżycia, wpływa na erekcję i libido oraz stymuluje intensywność doznań podczas stosunku.

Swoją siłę zawdzięcza podwójnej dawce L-argininy, (w dwóch tabletkach jest jej aż 600 mg), co w połączeniu z wyciągiem z żeń-szenia wspiera wywołanie i poprawia jakość erekcji. Dodatkową moc preparat zyskał dzięki dodaniu wysoko skoncentrowanego wyciągu z żurawiny wielkoowocowej CystiCranTM. Natomiast Tribulus terrestris (buzdyganek ziemny) dodatkowo zwiększa ochotę na królewski seks.

„Jestem królem świata!” - krzyczał młody Jack Dawson na Titanicu. Teraz, dzięki suplementowi diety Permen® KING, każdy mężczyzna może królować we własnej sypialni.

W skład suplementu diety Permen® KING wchodzą:

Tribulus terrestris – znany potocznie pod nazwą buzdyganek ziemny. Wpływa na zwiększone wydzielanie testosteronu, regenerację organizmu, przyrost siły i masy mięśniowej, co wspomaga osiągnięcie i utrzymanie podniecenia seksualnego.

L-arginina – wpływa na wzrost liczebności oraz ruchliwość plemników w nasieniu i jest jedyną substancją, z której w organizmie jest wytwarzany tlenek azotu – neuroprzekaźnik odpowiedzialny za reakcje seksualne, w tym podniecenie i doznania seksualne.

Żeń-szeń koreański czerwony (Panax ginseng) - pomaga utrzymać wysoką sprawność fizyczną, stymuluje intensywność doznań podczas stosunku.

CystiCranTM – wysokoskoncentrowany wyciąg z żurawiny wielkoowocowej, który ma korzystny wpływ na męskie drogi moczowe.

Permen® jest najchętniej wybieranym suplementem diety wspomagającym potencję*** w Polsce. Jest także najbardziej rozpoznawalnym produktem** w swojej kategorii.

Cena: 30 tabl. – ok. 60 zł

Stosowanie: 1-2 tabletek dziennie podczas lub po posiłku, popijając wodą. Zalecany do regularnego stosowania. Dostępny jest w aptekach bez recepty.

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony