Energetyczne budzenie skóry - Flosmen Active

Flosmen Active to pielęgnacja męskiej cery w trzech krokach. Poranki bywają trudne – zaspany, leniwym krokiem zmierzasz do łazienki, by przygotować się do wyjścia. Chłodna woda i mydło to za mało, by „obudzić” skórę i nadać jej blasku. Zastrzyku energii doda Twojej skórze nowa seria Flosmen Active marki Floslek dedykowana mężczyznom.

Krok 1 - oczyszczanie

flosmen zelPoranną pielęgnację zacznij od usunięcia sebum nagromadzonego na skórze przez noc. Do umycia twarzy można użyć np. aktywnego żelu do mycia twarzy Flosmen Active, który przywraca naturalne pH zdrowej skóry. Ponadto likwiduje uczucie szorstkości i ściągnięcia. Żel można stosować także wieczorem do oczyszczenia twarzy po całym dniu.

Żel dedykowany skórze normalnej, z tendencją do podrażnień. Przywraca naturalne pH zdrowej skóry, wyraźnie poprawia nawilżenie skóry (95% badanych). Łagodzi uczucie napięcia. Uodparnia skórę na stres i zmęczenie. Likwiduje uczucie szorstkości i ściągnięcia, koi skórę podrażnioną zarówno goleniem, jak i czynnikami atmosferycznymi. Wzmacnia naturalną barierę ochronną skóry, łagodzi zaczerwienienia i pieczenie.

Pojemność: 150 ml

Cena: 15,15 zł

 


Krok 2 - łagodzenie

floslekSkóra mężczyzny po spotkaniu z ostrzem żyletki może być podrażniona i zaczerwieniona, dlatego po zlikwidowaniu zarostu sięgnij po kosmetyk, który ją ukoi , np. kojąco-chłodzący balsam po goleniu Flosmen Active. Produkt nie tylko łagodzi podrażnienia i intensywnie nawilża naskórek, ale również wzmacnia funkcję bariery ochronnej skóry.

Balsam dedykowany skórze normalnej, z tendencją do podrażnień. Łagodzi podrażnienia po goleniu, intensywnie i głęboko nawilża. Wzmacnia funkcję bariery ochronnej skóry. Zachowuje naturalne pH zdrowej skóry. Delikatnie chłodzi, szybko się wchłania i nie pozostawia uczucia lepkości.

Pojemność: 125 ml

Cena: 17,40 zł

 


 

Krok 3 - nawilżanie

floslekPrzed wyjściem z domu nie zapomnij o użyciu kremu do twarzy, który będzie chronił Twoją skórę przez cały dzień. Dobrym wyborem będzie np. krem nawilżający Flosmen Active, który poprawi nawilżenie skóry, uodporni ją na stres i zmęczenie, a dodatkowo złagodzi zaczerwienienia i pieczenie.

Krem do skóry normalnej, z tendencją do podrażnień. Przywraca naturalne pH zdrowej skóry. Wyraźnie poprawia nawilżenie skóry (95% badanych), uodparnia skórę na stres i zmęczenie. Likwiduje uczucie szorstkości i ściągnięcia, koi skórę podrażnioną goleniem i czynnikami atmosferycznymi. Łagodzi zaczerwienienia i pieczenie.

Pojemność: 50 ml

Cena: 18,60 zł

 

 


Poranne rytuały przy użyciu świetnie pachnących kosmetyków pielęgnacyjnych sprawią, że Twoja cera nabierze blasku, energii i zdrowego wyglądu.

Seria Flosmen Active to preparaty dedykowane mężczyznom w różnym wieku, o różnych zainteresowaniach i stylu życia. Charakteryzuje ją męska, elektryzująca kompozycja zapachowa, wygodne w zastosowaniu opakowania, atrakcyjny design i – co najważniejsze – skuteczność potwierdzona w badaniach. Kosmetyki powstały w oparciu o nowoczesne receptury i nie zawierają parabenów.

Laboratorium Kosmetyczne FLOSLEK jest producentem ponad 200 preparatów kosmetycznych, które są dostępne w aptekach, drogeriach i zielarniach na terenie całego kraju oraz sklepie internetowym http://www.floslek.pl/index_sklep.php. Firma za główny cel obrała sobie produkcję bezpiecznych i wysokiej jakości preparatów kosmetycznych. FLOSLEK na pierwszym miejscu stawia realizację potrzeb i oczekiwań klientów.

Preparaty Laboratorium Kosmetycznego FLOSLEK produkowane są w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym. Firma posiada własne laboratoria: badawczo-rozwojowe oraz kontroli jakości. Laboratorium Kosmetyczne FLOSLEK posiada międzynarodowy certyfikat Zarządzania Jakością w zakresie opracowywania receptur nowych serii kosmetycznych, ich produkcji i sprzedaży.

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony