NOWE ZAPACHY OD OLD SPICE

Z końcem 2011 roku marka Old Spice przedstawiła swoją nową kolekcję trzech odświeżających zapachów, inspirowaną wyjątkowymi miejscami na kuli ziemskiej. Ich unikatowa kompozycja pobudza zmysły i wyobraźnię, która przenosi w odległe zakątki świata.

old spiceOLD SPICE BAHAMAS

Kupując produkt marki Old Spice Bahamas zafundujesz swoim zmysłom wycieczkę na tropikalną wyspę pachnącą palmami i promieniami słońca. Zapach Old Spice Bahamas to relaks w ciepłych krajach bez względu na porę, korzystniejszy  cenowo od wycieczki last minute.

old spiceOLD SPICE ALPS

To zapach, który przywiał chłodny wiatr gnany powiewem wolności. Odnajdziesz w nim zapach lodu i posmak dzikiej, nieujarzmionej natury. Zmrozisz nim wrogów, zdobędziesz nawet najwyższe i oblodzone szczyty, i zapiszesz się na kartach historii albo przynajmniej w pamięci tej jedynej, która do tej pory była zimna jak lód.

old spiceOLD SPICE ICELAND

Nie daj się zwieść tej mroźnej nazwie i wyobraź sobie misia pijącego wodę ze strumyka w górach. Jeśli jesteś już tam w swojej wyobraźni, to odetchnij głęboko i poczuj bezgraniczny zapach Old Spice Iceland, który dociera tam, gdzie nieograniczona wolność i bezkres błękitnego nieba. Powietrze, którym pod tym niebem oddychasz jest tak świeże, że spokojnie odmłodzi Cię o kilka lat.


HISTORIA MARKI

Marka Old Spice, od lat kojarzona przede wszystkim z dobrze rozpoznawalną butelką wody po goleniu ozdobioną wizerunkiem łódki, powstała w 1938 roku w Stanach Zjednoczonych, z inicjatywy firmy Shulton. W pierwszych latach istnienia, marka wprowadziła na rynek kosmetyki do golenia i po goleniu, a wśród nich popularną wodę po goleniu. Z biegiem lat systematycznie poszerzano ofertę o kolejne produkty, co szło w parze z konsekwentną i stylową promocją produktów w prasie. Reklamy Old Spice kierowano do mężczyzn chcących dbać o wygląd i komfort skóry za pomocą produktów dopełniających ich poczucie męskości. Na plakatach i stronach gazet pojawiały się hasła nawiązujące do potrzeb prawdziwego mężczyzny tamtych lat, wzbogacone klasycznymi fotografiami. Z biegiem lat marka Old Spice poszerzyła swoją ofertę m.in. o dezodoranty i antyperspiranty o niezwykłej skuteczności działania oraz kolejne zapachy wód po goleniu. W roku 1990 brand trafił pod skrzydła firmy Procter&Gamble, która czerpiąc z silnego wizerunkowo dorobku marki, kontynuuje jej stabilny i konsekwentny rozwój.

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony