Adidas przedstawia limitowaną linię kosmetyków męskich Extreme Power

W styczniu adidas wprowadza limitowaną serię kosmetyków Extreme Power. Nowa linia ma energetyzujący zapach zamknięty w opakowaniach inspirowanych piłkarskim klimatem. Styczniowej premierze towarzyszy konkurs „Pewne ZaGranie” – ogólnopolska akcja stworzona z myślą o fanach futbolu. Rozpocznie się 16 stycznia, a w puli nagród znajdą się najnowsze Ipady 2, Iphony 4 oraz piłki z limitowanej kolekcji adidasa.

 

Extreme Power – nowa, limitowana linia kosmetyków adidas została przygotowana z myślą o najaktywniejszych mężczyznach – zarówno tych, którzy na murawie czekają na pierwszy gwizdek sędziego czy tych, którzy poza boiskiem stawiają czoła nowym wyzwaniom i ruszają do codziennej walki. Zapach skomponowany jest tak, by dodać niezbędnej energii i pewności zwycięstwa w każdej sytuacji. Intensywne połączenie energetyzujących cytrusowych nut z aromatami drzewnymi i ciepłymi akordami bobu tonka nadają zapachowi zdecydowany, męski charakter i niezwyciężoną pewność siebie w każdej sytuacji.

adidas Extreme Power to trzy specjalnie dobrane nuty połączone w męską w swoim charakterze całość:

Nuty energii: cytryna, bergamotka, galbanum

Nuty siły: kawa, geranium, zielone jabłko,

Nuty pewności zwycięstwa: białe drzewo cedrowe, paczuli, drzewo sandałowe, bób tonka

W limitowanej serii Extreme Power znajdują się dezodoranty (w sprayu, kulce i w sztyfcie), żele pod prysznic, wody toaletowe i wody po goleniu. Dołączyły one do rodziny produktów marki dobrze znanych w męskim świecie. Obok Pure Game, w inspirowanej footballowymi emocjami kolekcji, znaleźć można również zapachy: Victory League, Fair Play czy Passion Game.


Z okazji wprowadzenia limitowanej linii kosmetyków już od 16 stycznia rusza ogólnopolski konkurs „Pewne ZaGranie”. Ci, którzy kupią dowolny kosmetyk marki adidas i zachowają paragon, będą mieli szansę wygrać jedną z 2012 piłek adidasa, Ipad 2 lub Iphone 4. Potrzeba jedynie odrobiny kreatywności – wystarczy ułożyć rym do hasła konkursowego „Pewne Zagranie”, a następnie wysłać go sms’em na podany numer. Biorąc udział w konkursie każdy zdobywa „Pewną Nagrodę” – piłkarski dzwonek na telefon z głosem komentatora krzyczącego goooooooooool! Więcej szczegółów od 16 stycznia na stronie www.adidas.com/bodycare.


Ceny rekomendowane serii kosmetyków Extreme Power:

•    Woda toaletowa 50ml – 43,25 zł

•    Woda toaletowa 100ml – 63,41 zł

•    Woda po goleniu 50ml – 22,08 zł

•    Woda po goleniu 100ml – 35,19

•    Żel pod prysznic 250ml – 11,05 zł

•    Dezodorant 150ml  - 17,04 zł

•    Dezodorant w kulce 50ml – 12,91 zł

•    Dezodorant w sztyfcie 53ml  – 12,40 zł


 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony