4Flex cassis – niezrównany smak zdrowych stawów

Suplement diety 4Flex jest znakomicie znany dzięki swojej wysokiej skuteczności i doskonałemu profilowi bezpieczeństwa zarówno osobom profilaktycznie dbającym o optymalną kondycję stawów, jak i pacjentom stosującym ten preparat terapeutycznie w celu regeneracji uszkodzonej tkanki chrzęstnej.

 

4flexI absolutnie nie byłoby potrzeby prezentowania udowodnionej wynikami badań skuteczności preparatu 4Flex w hamowaniu procesów zapalnych, łagodzeniu bólu, regeneracji tkanki systemu stawowego, wspomaganiu procesów naprawczych oraz stymulacji i rozrostu nowych komórek tkanki chrzęstnej, ani przypominania jego niekwestionowanej pozycji lidera w obszarze suplementów diety stosowanych w profilaktyce i wspomagająco w schorzeniach tkanki chrzęstnej z racji najwyższej na rynku zawartości czystego kolagenu, gdyby nie fakt, że wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Konsumentów, stworzyliśmy unikalną wersję smakową preparatu 4Flex.

Preparat 4Flex cassis to unikalne połączenie wysokiej skuteczności w profilaktyce i wspomaganiu leczenia dolegliwości układu stawowo-kostnego z przyjemnością rozkoszowania się intensywnym aromatem dojrzałej w słońcu czarnej porzeczki.

Wyjątkowa formuła smakowa stworzona została specjalnie z myślą o osobach, które preferują produkty o wyrazistszym bogactwie owocowego posmaku i aromatu.

Prócz dodania wartości smakowych preparat 4Flex cassis zachowuje wszelkie pozostałe właściwości preparatu 4Flex, w tym dawkę składnika aktywnego (10 g hydrolizatu kolagenu FORTIGET®), wysoką skuteczność działania oraz doskonały profil bezpieczeństwa. Bez zmian pozostają także wielkość opakowania oraz sposób użycia.

Sugerowana cena:

4Flex 30 saszetek:             98, 90zł.

4Flex cassis 30 saszetek:    110zł.

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony