Clinomyn - specjalistyczne pasty do zębów
Wpisany przez Izabela Sawicka   

Clinomyn to specjalistyczne pasty do zębów opracowane, by skutecznie usuwać przebarwienia od dymu, nikotyny, kawy, herbaty oraz wina i przywracać naturalny kolor zębów. Testy kliniczne, w trakcie których porównywano właściwości czyszczące, dowiodły przewagi pasty Clinomyn nad konkurencyjnymi pastami wybielającymi. (Źródło: Badanie na Indiana University of Oral Health)

Clinomyn to marka, która powstała w 1969, należy do szwedzkiej firmy CCS i sprzedawana jest w ponad 20 krajach. Na polskim rynku obecna jest od niemal 15 lat i ma ugruntowaną pozycję. W 2009 roku pasta Clinomyn została nagrodzona Laurem Konsumenta w kategorii najlepsza pasta wybielająca.

Formuła pasty Clinomyn zawiera unikalny system czyszczący oparty na standardowych składnikach czyszczących oraz substancji POLYNAM o właściwościach polerujących. W efekcie właściwości czyszczące są o wiele bardziej skuteczne. Clinomyn zawiera związek fluoru, by wzmocnić zęby i zapobiegać próchnicy, posiada świeży miętowy smak, by odświeżyć oddech.

Jest to jedna z nielicznych past na rynku posiadająca certyfikat Brytyjskiego Stowarzyszenie Higieny Jamy Ustnej.

W Polsce dostępne są trzy pasty:


Clinomyn® DLA PALĄCYCH – głęboko czyszcząca pasta opracowana, by usuwać przebarwienia z nikotyny, nawet te spowodowane długotrwałym paleniem. Przywraca zębom ich właściwy kolor i chroni je przed próchnicą dzięki zawartości fluoru.


Clinomyn® SENSITIVE – wyspecjalizowany produkt dla osób palących o wrażliwych zębach i dziąsłach. Delikatne usuwa przebarwienia, zawiera łagodny czynnik powierzchniowo czynny, nie podrażniający zębów i dziąseł.


Clinomyn® WHITENING – przeznaczona dla osób niepalących lub byłych palaczy, którzy poszukują skutecznej pasty o działaniu wybielającym. Łączy w sobie trzy systemy czyszczące i polerujące dając niezrównaną biel, gładkość i połysk.

Cena: 11.90 zł

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony