GILLETTE PRZEDSTAWIA NOWĄ MASZYNKĘ FUSION PROSHIELD

Badania dowodzą, że podczas golenia mężczyźni zbyt wiele razy golą to samo miejsce na skórze. Oprócz straty czasu powoduje to także podrażnienia i zaczerwienienia. Gillette nieustająco unowocześnia produkty, by dawały użytkownikom poczucie komfortu. Nowa maszynka Gillette Fusion® ProShieldTM, powstała właśnie po to by mężczyźni nie musieli zmieniać tego, jak się golą.

proshield

Według najnowszych badań, większość mężczyzn wykonuje około 170 pociągnięć ostrzem podczas każdego golenia. Tymczasem około 120 z nich to poprawianie golenia w miejscu, gdzie pierwsze ruchy usunęły już większość zarostu. To właśnie z powodu tych ponownych pociągnięć, mimo iż przez lata bardzo wiele zmieniło się w technologii projektowania ostrzy, większość mężczyzn po goleniu wciąż odczuwa podrażnienia. Z myślą o mężczyznach, GILLETTE® udoskonaliło swoje maszynki, by jeszcze lepiej chronić skórę twarzy przed podrażnieniami. Mężczyźni nie muszą już zmieniać swoich zwyczajów przed lustrem. Nowe maszynki Gillette Fusion® ProShieldTM wyposażono bowiem w paski nawilżające skórę zarówno przed jak i po kontakcie z ostrzami. Skora jest więc chroniona cały czas – bez względu na ilość pociągnięć.

Każdy mężczyzna po goleniu chce się czuć lepiej i być gotowym na nowe wyzwania. Jednak w czasie golenia działa niemal automatycznie. Pierwszym ruchem usuwa środek ochronny (żel, piankę), a następnie kontynuuje golenie bez nawilżenia. Może to spowodować podrażnienie, zaczerwienienie albo zacięcie. To zaś sprawia, że mężczyzna nie czuje się po goleniu zbyt komfortowo, ani też nie wygląda najlepiej. Dlatego właśnie Gillette® przygotowało maszynkę Fusion ProShieldTM, zaprojektowaną by aktywnie chronić przed podrażnieniami za pomocą dwóch pasków nawilżających, chroniących skórę przed a także po zetknięciu z precyzyjnymi ostrzami. Dzięki temu skóra jest za każdym razem dokładnie ogolona i w świetnym stanie.

Najtrudniej jest zmienić stare przyzwyczajenia. Szczególnie te, które weszły w krew przez lata powtarzania. Gillette o tym wie. Dlatego zamiast pouczać dopasowało design swoich produktów do potrzeb użytkowników, tak by mężczyźni nie musieli zmieniać swoich przyzwyczajeń. Teraz mogą dbać o skórę twarzy przy każdym pociągnięciu i mieć pewność, że po zakończeniu golenia będą gotowi do działania.

Nowości w maszynce Gillette Fusion® ProShieldTM

W nowej maszynce ProShield pasek nawilżający Lubastrip umiejscowiono nad i pod ostrzami, aby chronił przed podrażnieniami tak przed jak i po zetknięciu z ostrzami. Dodatkowo, trymer umieszczony w tylnej części maszynki ułatwia przycinanie i modelowanie zarostu, także w trudno dostępnych miejscach.

W zaawansowanej maszynce Proshield zastosowano także:

  • najcieńsze, doskonałe ostrza to mniej ciągnięcia i szarpania włosów

  • najbardziej zaawansowaną technologię ostrzy Gillette

  • technologię stabilizacji ostrzy, która optymalizuje odległość, by dać poczucie komfortu

  • technologię MicroComb, prowadzącą włoski zarostu wprost na ostrza

  • szóste ostrze znajdujące się z tyłu maszynki – jest to precyzyjny trymer dla dokładniejszej stylizacji zarostu

O technologii uchwytu FlexBall:

  • innowacyjny uchwyt FlexBall, pozwala głowicy wyposażonej w ostrza obracać się w różnych kierunkach, pozostając jednocześnie w maksymalnym kontakcie ze skórą. Dzięki temu maszynka usuwa praktycznie każdy włosek.

Dostępna w dwóch wariantach:

  • Standardowy (Żółty)

  • ChillTM z technologią chłodzenia (Niebieski)

Ważna informacja – maszynki z ostrzami ProShield pasują do wszystkich uchwytów typu Fusion oraz ProGlide.

Gillette unowocześnia technikę golenia dzięki Fusion ProGlide z technologią FlexBall. Teraz zmienia także wygląd maszynek Fusion ProShield. Golenie stało się łatwiejsze dzięki najbardziej zaawansowanym maszynkom Gillette. Już ponad 40 milionów mężczyzn wypróbowało niezawodne Gillette Fusion Proglide Flexball..

Gillette Fusion® ProShieldTM dostępna jest w sklepach w sugerowanej cenie: 57,99 złotych.

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony