Miej stres pod kontrolą!

W rankingu stresogennych sytuacji zawsze w czołówce znajdują się egzaminy. Obojętne: maturalne, wstępne na studia czy zdawane w czasie sesji. Każdy egzamin to porządna porcja stresu, z którą musi sobie poradził nie tylko osoba zdająca, ale też jej bliscy. Stres przed maturą

W moim liceum zdawalność matur zawsze była wysoka – wspomina pani Katarzyna, dziś studentka turystyki i rekreacji – byłam więc pewna, że zdam maturę bez żadnych problemów. Jednak nie wzięłam pod uwagę jednej ważnej przeszkody – stresu. Im mniej było dni do matury, tym większy odczuwałam stres objawiający się bólem brzucha. Był na tyle dokuczliwy, że przeszkadzał mi w nauce i w koncentracji. Takie wspomnienia towarzyszą wielu osobom. Zaczyna się od bólu brzucha, potem mogą pojawić się inne objawy takie jak ból głowy, bezsenność, pocenie się. W konsekwencji dochodzi do zmęczenia, zniechęcenia i utraty kontroli nad sobą. I tak naprawdę okazuje się, że egzamin dojrzałości zdają ci, którzy najlepiej radzą sobie ze stresem. Pani Katarzyna zdała maturę dzięki mamie, która odpowiednio wcześnie zauważyła, że coś złego dzieje się z córką i poleciła jej działające uspokajająco tabletki Kalms. W aptece bez recepty kupiła od razu większe opakowanie, bo wiedziała, że egzaminy córki będzie przeżywać jak swoje. A
jej spokój był teraz córce potrzebny. Nie mogła sobie pozwolić na stres i jego widoczne dla otoczenia objawy.

Naturalnie, nie nerwowo
Większość osób w obliczu egzaminów i trudnych sytuacji traci spokój. Nie wie jak sobie pomóc, gdyż wydaje się im, że używając środków uspokajających zaszkodzą efektywnej nauce. Dla tych którzy się tego obawiają rozwiązaniem mogą być roślinne tabletki Kalms, które uspokajają, łagodzą objawy stresu a jednocześnie pozwalają zachować jasność myślenia i koncentrację. Taki efekt zapewnia unikalna kompozycja roślinnych składników, w tym kozłka lekarskiego łagodzącego stany lęku i napięcia, działającego na układ nerwowy i rozkurczowo na mięśnie gładkie układu pokarmowego. Innymi składnikami Kalmsu są: używana od setek lat, łagodząca nerwobóle i dolegliwości trawienne, goryczka żółta oraz chmiel zwyczajny, który oprócz działania uspokajającego znany jest ze swoich właściwości usuwania objawów zmęczenia. Kalms dzięki swoim składnikom zwalcza objawy stresu i pozwala skoncentrować się na działaniu i osiąganiu celu.

Bez paniki dla każdego
Pani Katarzyna pamięta ból brzucha spowodowany stresem egzaminacyjnym. Na szczęście zostały po nim tylko wspomnienia, gdyż teraz odpowiednio wcześnie przed każdą sesją zaczyna stosować Kalms. Nie ulega panice, nie ma stanów lękowych, dobrze śpi i dzięki temu szybko przyswaja wiedzę. Poleca go też innym studentom, szczególnie w sesji.  Do zdania egzaminu potrzebna jest wiedza a nie stres. Jeśli więc Kalms radzi sobie ze stresem, to jest to już pierwszy krok do sukcesu.

Kalms to ziołowy lek uspokajający. Unikalny, naturalny skład leku zo-stał opracowany specjalnie z myślą o aktywnych osobach, które potrzebują energii i koncentracji w ciągu dnia. Kalms na pewno nie roz-wiąże problemów, ale pozwoli spokojnie stawić im czoła.
Dzięki zawartości 3 ziół: waleriany chmielu i goryczki żółtej, Kalms:
• Uspokaja nie obniżając aktywności osoby przyjmującej lek w ciągu dnia
• Łagodzi objawy stresu np. bóle brzucha
• Skutecznie uspokaja nie obniżając aktywności w ciągu dnia
Cena Kalms to: Opakowanie 40 tabl. = ok. 16 zł Opakowanie 100 tabl. = ok. 36 zł

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony