Braun Series 3 z technologią MicroComb

Jeśli do tej pory Twoje poniedziałkowe golenie zarostu  trwało długo, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Nowa golarka Braun Series 3 z technologią MicroComb, czyli  innowacyjnym systemem tnącym, który skraca czas golenia sprawi, że poranek, będziesz mógł przeznaczyć na inne przyjemności.

braun_series_3_3080s_blueSzybsze golenie bez żadnych kompromisów, jeśli chodzi o końcowy efekt gładkiej skóry. To właśnie zapewnia nowa  golarka  Braun Series 3 z technologią MicroComb – rozwiązanie dla mężczyzn, którzy żyją w naprawdę błyskawicznym tempie.

CZAS: PONIEDZIAŁEK, 7:00

ZADANIE: WYGRAJ Z CZASEM I 3-DNIOWYM ZAROSTEM

WSPARCIE: GOLARKA BRAUN SERIES 3 Z MICROCOMB

Gdy w poniedziałek rano wstajesz do pracy każda minuta jest na wagę złota. To właśnie wtedy liczysz na szybkie i dokładne golenie weekendowego zarostu, bez żadnych podrażnień.

Szybciej niż kiedykolwiek wcześniej ogolisz się z Braun Series 3 z technologią MicroComb.

MicroComb to dwa rzędy cienkich, równomiernie rozmieszczonych wypustek wokół niezależnie poruszającej się środkowej przycinarki. Jak to działa w praktyce? Po weekendzie włosy 3-dniowego zarostu są dłuższe, trudniej je zgolić i potrzebują delikatnego przycięcia. Używając golarki Braun Series 3 z MicroComb, przy każdym pociągnięciu wypustki wyłapują oraz naprowadzają dłuższy zarost na ostrze środkowej przycinarki, która je przycina. Następnie, krótsze już włosy są całkowicie usuwane przez folię tnącą.

Dzięki dokładnemu przycięciu dłuższych włosów na samym początku golenia, cały proces trwa krócej. Jednocześnie zmniejsza się ryzyko występowania podrażnień, ponieważ potrzeba mniejszej liczby pociągnięć  golarką po skórze.

W golarkach Braun Series 3 z technologią MicroComb system tnący składa się z elementów, które idealnie współpracują: dwóch folii tnących, zintegrowanej, niezależnie poruszającej się środkowej przycinarki i dwóch rzędów wypustek. Tak zaprojektowany system skutecznie tnie zarówno długie, jak i krótkie włosy, przy każdym pociągnięciu.

System golenia w Braun Series 3 jest elastyczny (FreeFloat). Oznacza to, że trzy niezależnie poruszające się elementy tnące (2 folie i przycinarka) dostosowują się do każdego załamania konturu twarzy, gwarantując gładkość golenia i doskonały komfort skóry! Co ciekawe, możesz tymczasowo usunąć jedną z folii, co znacznie wyszczupla głowicę golarki i  zapewnia jeszcze lepszą precyzję golenia takich miejsc jak linia żuchwy czy okolice nosa.

Dodatkowe funkcje golarki:

- gumowa strefa uchwytu zapewnia bezpieczne prowadzenie nawet po zamoczeniu,

- trymer do długich włosów daje możliwość modelowania wąsów i baków,

- funkcja Wet&Dry zastosowana w wybranych modelach sprawia, że z golarki można korzystać pod prysznicem, z pianką lub żelem,

- wybrane modele posiadają w zestawie bazę czyszczącą Clean&Charge,

- pełne naładowanie w 1 godzinę zapewnia 45 minut golenia,

- szybkie, 5-minutowe ładowanie wystarcza na jedno golenie,

- 6-poziomowy wyświetlacz LED wskazuje niski poziom baterii, stopień naładowania i stan higieny urządzenia.

WYNIK MISJI: SUKCES

Więcej informacji na temat nowej linii golarek Braun Series 3 oraz najnowszej,  innowacyjnej technologii MicroComb jest dostępnych na stronie:

www.braun.com.

Golarki marki Braun Series 3 są objęte programem „Satysfakcja gwarantowana albo zwrot pieniędzy”. Dzięki programowi, klienci mają możliwość wypróbowania zakupionego produktu Braun przez 100 dni, a w przypadku braku satysfakcji z jego użytkowania, możliwość zwrotu. Szczegółowe informacje dotyczące programu dostępne są na stronie: http://www.braun.com/pl/promotions/money-back-guarantee.html.

Cena Braun Series 3 z technologią MicroComb w zależności od modelu:
od 259 zł do 459 zł.

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony