Dzika róża na sprawne stawy

Herbatka z róży, różane powidła, płyn do kąpieli z ekstraktem z płatków, aż wreszcie nowoczesne odkrycie skandynawskich naukowców – preparat łagodzący dolegliwości stawowe wyprodukowany z owoców dzikiej róży. Krzew ten od lat jest źródłem inspiracji nie tylko dla poetów, kucharzy i kosmetologów, ale także dla farmaceutów.

owoce dzikiej rozyEric Hansen, odkrywca pozytywnego wpływu proszku z dzikiej róży na stan naszych stawów, sprowokował do badań naukowców, którzy stwierdzili, że zawarta w dzikiej róży substancja zwana galaktolipidem ma właściwości lecznicze. Prawidłowo przetworzone owoce – w kontrolowanym procesie suszenia w odpowiednich temperaturach – łagodzi dotkliwe bóle stawowe związane m.in. z reumatyzmem, które są efektem starzenia się organizmu. Jedynie owoce róży przygotowane w ten specjalny sposób zawierają aktywną substancję GOPO®. Wysokie temperatury, którym poddawane są owoce przy przygotowywaniu konfitur czy herbaty, niszczą substancję GOPO®.
Według najnowszych badań na dolegliwości stawowe cierpi połowa populacji po pięćdziesiątym roku życia i blisko 80 proc. osób po ukończeniu 80 lat. Problemy związane z bólem stawów coraz częściej dotykają także ludzi młodych. Staje się to po-woli masowym schorzeniem – chorobą cywilizacyjną. Przyczyn jej powstawania jest wiele, m.in. wady postawy, siedzący tryb życia, brak gimnastyki, a także otyłość. Zbyt duża masa ciała powoduje bowiem szybsze zużywanie się chrząstki między-stawowej, co obciąża stawy, wywołując bóle i stany zapalne.
Z czasem dochodzi do zwyrodnienia stawów – najistotniejszej części układu ruchu. Stają się one sztywne, tracą swą wilgotność i sprężystość. Wówczas nawet zwykły, naturalny ruch sprawia ból, pojawia się uczucie porannej sztywności i problemy z normalnym funkcjonowaniem. Wchodzenie po schodach czy założenie ubrania stają się nie lada wyzwaniem. Osoba cierpią-ca na dolegliwości stawowe bardzo dotkliwie odczuwa także wszelkie zmiany pogodowe.
Problemy ze stawami przekłada-ją się ogólnie na słabsze samopoczucie, większe rozdrażnienie, problemy ze snem i reakcje nerwowe spowodowane uciążliwą dolegliwością. Odczucia te są potęgowane bezsilnością wobec kłopotów, jakie sprawiają co-dzienne czynności i uzależnieniem od innych osób, dla których stajemy się – w naszym odczuciu – balastem. Wówczas również zdajemy sobie sprawę z szybko upływającego czasu, co wpływa na gorsze samopoczucie psychiczne i może stać się jedną z przyczyn depresji.

Naturalna substancja GOPO® kontra glukozamina

W leczeniu dolegliwości reumatycznych ważne jest utrzymywanie chorego stawu w ruchu przez odpowiednią rehabilitację, a także środki farmakologiczne łagodzą-ce ból i odbudowujące chrząstkę stawową. Do tej pory glukozami-na była jedyną substancją stosowaną w tego typu schorzeniach i jeśli nie pomagała, pacjent był skazany na dalsze odczuwanie bólu. Teraz pojawiła się alternatywa – substancja aktywna z dzikiej róży – galaktolipid nazwany GOPO®, z której otrzymywany jest LITOZIN® FORTE – całko-wicie naturalny suplement diety. Badania prowadzone na użytkownikach preparatu w Danii i Norwegii wskazują, że pomaga utrzymać sprawność stawów u 4 z 5 osób.
Substancja GOPO® sprawia, że codzienne czynności, takie jak: chodzenie po schodach, siadanie, wstawanie, wkładanie i zdejmowanie garderoby, a także mycie się, robienie zakupów czy nawet sprzątanie domu – ponownie stają się normalnością. Preparat pomaga utrzymać sprawność naszych stawów, co w konsekwencji poprawia komfort życia osoby dotkniętej dolegliwościami stawowymi. Wystarczy zażywać preparat Litozin Forte dwukrotnie każdego dnia. Co ważne, dzięki naturalnym składnikom możemy stosować Litozion przez dowolnie długi okres. Preparat z proszkiem z dzikiej róży GOPO® nie wykazuje również działań ubocznych i może być stosowany z innymi preparatami. Zadowalają-ce efekty stosowania preparatu z GOPO® można zauważyć już po 3 do 5 tygodni – dolegliwości będą mniej uciążliwe . Badania nad substancją GOPO® zawartą w dzikiej róży docenili już Skandynawowie, którzy chcą jesień swojego życia przeżyć aktywnie. Dzięki proszkowi z dzikiej róży nasze stawy poczują ulgę, a my zapomnimy o naszym wieku.

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony