ZAPACHNIJ JAK FACET DZIĘKI SPRAYOM DO CIAŁA OLD SPICE

Chcesz pachnieć jak facet, a nie słodko-mdławym zapachem gumy balonowej, jak dzieciak? Czas na transformację! Spraye do ciała Old Spice zmienią chłopaka w mężczyznę, który pachnie po męsku i odpowiedzialnie. Technologia sprayów jest oparta na kontrolowanym uwalnianiu zapachu, co eliminuje potrzebę nadmiernego używania produktu w ciągu dnia. To oznacza, że jeden psiiiiiik wystarczy, żeby zyskać powodzenie u dziewczyn i „szacun” wśród innych facetów. I cieszyć się tym caaaaaaały dzień!

Pachnieć po męsku…

Męski zapach to coś, co odróżni Cię od wyrostka. Zapachnij więc jak prawdziwy facet i pożegnaj się ze swoimi chłopięcymi gadżetami. Koszulkę z postacią z kreskówki możesz oddać młodszemu bratu. Old Spice za jednym psikiem pomoże Ci przeistoczyć się z chłopaka w bezdyskusyjnie męskiego mężczyznę, z którego dumny byłby Twój dziadek, pradziadek i pra pra dziadek. Zapach Old Spice to atrybut męskości, który przypieczętuje Twoje wejście w dorosłość tak, jak kiedyś czyniły to rytuały przejścia.

„Kiedyś kowal przekazywał swojemu synowi symboliczną podkowę, żeby ten mógł w jego miejsce zająć się kuźnią, wojownik miecz, a sklepikarz klucz do sklepu. Dziś warto, żebyśmy również poszukali symboli, takich jak spinki do mankietów, mucha, zegarek czy jakiś męski produkt lub kosmetyk, które - przekazywane z pokolenia na pokolenie
- dają synowi sygnał do stania się dorosłym, osadzając go w męskim świecie i pozwalając mu zdefiniować siebie jako mężczyznę.”
– komentuje socjolog, dr nauk humanistycznych Tomasz Sobierajski.

Dziś trudno, żeby ojciec przekazał Ci miecz lub podkowę. Ale to nawet lepiej! Męski zapach wystarczy by zamanifestować otoczeniu „Jestem Mężczyzną”!!!!!

….i odpowiedzialnie!

Pachnieć po męsku to nie wszystko, bo pachnieć trzeba też odpowiedzialnie. Co to znaczy? Zawsze i bez wyjątku stosować spraye do ciała Old Spice! Podziękuje Ci za to Twoja dziewczyna oraz inni pasażerowie zatłoczonego metra, kiedy podniesiesz rękę do góry! Spraye do ciała Old Spice zawierają technologię opartą na systemie kontrolowanego uwalniania zapachu, który dostarcza optymalną porcję świeżości w ciągu dnia.

Jak działa technologia?

Molekuła zapachowa, której wnętrze jest puste absorbuje pewną ilość zapachu, gdy rozpylony spray wysycha na ciele. Kiedy zaczynamy się pocić, zmagazynowane wcześniej cząsteczki zapachowe wydostają się z wnętrza molekuły

i uwalniają zapach wtedy, kiedy jest to najbardziej potrzebne. Na przykład podczas siłowania się na rękę z niedźwiedziem grizzly lub biegów z przeszkodami.

Wystarczy więc tylko jedno rozpylenie, by ochronić się przed przykrym zapachem i roztaczać aurę męskości przez cały dzień. To także koniec irytujących nadmiernie rozpylanych chmur zapachów, które zamiast przyciągać i uwodzić płeć przeciwną – skutecznie ją zniechęcają.

Jak „pachnieć odpowiedzialnie”?

Niestosowanie lub nadmierne rozpylanie dezodorantu jest problemem wśród młodych mężczyzn znanym od początków świata, a już na pewno od czasu wynalezienia gimnazjum. I jedno i drugie jest uciążliwe dla otoczenia i na pewno nie pomoże w zawieraniu nowych znajomości. Czas na Old Spice, który pomoże zapachnieć odpowiedzialnie w męskość.

Aby „pachnieć odpowiedzialnie” postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami ekspertów marki Old Spice:

1 Weź puszkę sprayu do ciała Old Spice o swoim ulubionym zapachu. (Ale najpierw wybierz zapach, który Ci się najbardziej podoba!).

2 Zachowaj bezpieczny dystans. Trzymaj puszkę zapachu Old Spice w odległości około 15 centymetrów od ciała.

3 Rozpylaj spray na całą szerokość klatki piersiowej. Nie dłużej niż 2 sekundy (mniej więcej tyle, co 2 zalotne mrugnięcia okiem Twojej dziewczyny). W przeciwnym wypadku zbiorą się nad Tobą srogie chmury zapachowe! Poza tym, umówmy się, ubrania są do noszenia, nie do psikania!

4 Po jednym psiiiiiiku natychmiast odłóż puszkę! Z nowym Old Spice z technologią opartą na systemie kontrolowanego uwalniania zapachu raz na zawsze zapomnij o nadmiernym rozpylaniu.

Zapachnij w męskość ze spray’ami do ciała od Old Spice!

Wiemy, że lubisz rzeczy zamknięte w metalowych pojemnikach pod wysokim ciśnieniem, dlatego sięgnij po supermęskie warianty zapachowe zapachowe Old Spice. Proponujemy: Whitewater i Sweat Defense. Poczuj jak mikroskopijne kropelki dezodorantu rozpylane przez dyszę, pokrywają Twoją skórę i zapewniają ochronę przed nieprzyjemnym zapachem!

os_whitewater_sprayOld Spice Whitewater – woda to potężny żywioł, a Old Spice Whitewater to eksplozja świeżości. Spray został opracowany specjalnie dla prawdziwych mężczyzn prowadzących naprawdę aktywne życie. Old Spice Whitewater jest bardzo świeży. I nawet, jeśli sami naukowcy mogą preferować zapach truskawek, możesz być pewna, że spray Whitewater jest tak świeży i męski, jak tylko może być.

Rekomendowana cena detaliczna: 12,99 PLN

os_sweat_defense_sprayOld Spice Sweat Defense – redukcja potu przed pojawieniem się potu! Old Spice Sweat Defense wygrywa z nieprzyjemnym zapachem na 48 godzin! Banalny w użyciu, szybko schnie. To najlepsza ochrona przed nieprzyjemnym zapachem, jaką można mieć.  Bez konieczności pozbywania się nosa!

Rekomendowana cena detaliczna: 12,99 PLN

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony