BaByliss for Men

Ten rok bez dwóch zdań należy do brodaczy. Brody noszą już nie tylko hipsterzy  i mainstreamowi aktorzy. Lumberseksualny wygląd wybierają w tym sezonie wszyscy modni mężczyźni, od harlejowców po managerów wielkich korporacji. Aby zaspokoić potrzeby coraz liczniejszych fanów bród i bródek, jak grzyby po deszczu, wyrastają kolejne barber shopy. Do najlepszych trzeba się zapisywać ze sporym wyprzedzeniem, a regularne wizyty u barbera to niemały wydatek. Warto zatem spróbować własnych sił i wypróbować nowy, innowacyjny sprzęt BaByliss for Men, dedykowany brodaczom E890E, czyli trymer i golarkę w 1!

BaByliss E890E to urządzenie z dwustronną głowicą, które jest jednocześnie wysokiej klasy trymerem i nowoczesną golarką. Z jednej strony ma wbudowany trymer, który pozwala brodaczom regulować kontur brody, a z drugiej - golarkę, której można używać do golenia lub prześwietlania wybranych części twarzy. Cała przyjemność polega na tym, że można to wszystko zrobić szybko, bez konieczności zmieniania głowicy w środku golenia!


 

Urządzenie nie wymaga od brodacza większych umiejętności, jest łatwe w obsłudze - dwufoliowa głowica golarki dokładnie usuwa najmniejsze włoski w miejscach, gdzie chcemy mieć gładką skórę. A długość cięcia włosów trymerem, ustawia się dużym, intuicyjnym pokrętłem umieszczonym w rękojeści  (w zakresie od 0,5 do 10,5 mm).  Żeby było jeszcze przyjemniej i wygodniej, E890E jest wodoodporny, korzystając z niego - całość barbarskiej stylizacji można wykonywać kąpiąc się, albo biorąc prysznic (oczywiście po odłączeniu kabla zasilacza, który należy bezwzględnie trzymać z daleka od wody!).

Po dłuższym treningu, gdy brodacz nabierze już wprawy, może zdjąć nakładkę dystansową z głowicy trymera i już dowolnie, bez ograniczeń długości cięcia regulować brodę odsłoniętymi ostrzami maszynki, zupełnie jak profesjonalny barber - stylista.

W pełni naładowana maszynka wystarcza na 45 minut ciągłej pracy. Jeśli zapominamy o ładowaniu, maszynka  będzie również pracować na tradycyjnym, sieciowym zasianiu. CENA: 299 ZŁ

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony