Linia męskich kosmetyków WARS ZERO – ZERO zapachu, ZERO parabenów, ZERO sztucznych barwników

Kosmetyki z linii WARS ZERO zapewniają  niezwykle skuteczne golenie i maksymalną pielęgnację skóry po goleniu. Unikalna cecha tej serii, czyli ZERO zapachu, ZERO parabenów i ZERO sztucznych barwników sprawia, że kosmetyki WARS ZERO mogą być stosowane także przez mężczyzn ze skórą wrażliwą i skłonną do podrażnień. Innowacją w kategorii kosmetyki, która została zastosowana przy produktach linii WARS ZERO jest wprowadzenie na opakowania oznaczeń dla osób niewidomych.

wars_zero_balsam_do_goleniaZdrowa, gładka i dobrze odżywiona skóra twarzy to wizytówka każdego nowoczesnego mężczyzny. Niestety codzienne golenie nie zawsze wpływa pozytywnie na jej kondycję a tym samym wygląd. Kosmetyki z linii WARS ZERO stanowią odpowiedź na oczekiwania wszystkich tych mężczyzn, którzy poszukują delikatnych i skutecznych produktów do pielęgnacji twarzy. Marka WARS ZERO przedstawia żel do golenia oraz balsam po goleniu, które zmienią codzienną rutynę w czystą przyjemność.

Łagodzący żel do golenia WARS ZERO doskonale zmiękcza zarost odczuwalnie zwiększając komfort i skuteczność golenia. Zawarte w nim aktywne składniki - wyciąg z aloesu, witamina E, prowitamina B5 - łagodzą podrażnienia powstałe w trakcie golenia, pielęgnują i nawilżają skórę.

Wygodny w aplikacji łagodzący balsam po goleniu WARS ZERO idealnie
się wchłania nie pozostawiając na skórze tłustego „filmu”. Aktywne składniki balsamu - bisabolol, witamina E, prowitamina B5 - doskonale pielęgnują
i odżywiają skórę pozostawiając ją świeżą i gładką.

Dzięki wyjątkowej formule: ZERO zapachu, ZERO parabenów, ZERO sztucznych barwników oraz wyselekcjonowanym składnikom aktywnym kosmetyki z linii WARS ZERO są delikatne i bezpieczne dla skóry, nawet tej najbardziej wrażliwej.

Innowacyjne oznaczenie linii WARS ZERO alfabetem Braille’a ułatwia identyfikację produktów przez osoby niewidome w miejscu sprzedaży oraz korzystanie z nich podczas golenia.

 

 

 

Pojemność i sugerowana cena detaliczna:

 

WARS ZERO łagodzący żel do golenia 200ml - 12,99pln

 

WARS ZERO łagodzący balsam po goleniu 100ml - 9,99pln

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony