PRECYZYJNE GOLENIE KLUCZEM DO SUKCESU!

Maszynka do golenia towarzyszy mężczyznom każdego dnia – jest częścią ich codziennej pielęgnacji, i sprawia, że są gotowi na nowe wyzwania! Ważną rolę w życiu mężczyzn stanowi również precyzja, i odnosi się to do wielu aspektów – zarówno pracy jak i miłości. Mając to na uwadze, marka Gillette stworzyła maszynkę, która jest nie tylko doskonała technologicznie, ale też zapewnia idealną precyzję golenia.

proglide_razorGolenie towarzyszy mężczyznom na całym świecie od zawsze, i jest stałym elementem ich codziennej pielęgnacji. W dzisiejszych czasach, nasz tryb życia jest szybki i wszyscy stale gdzieś pędzą – w poszukiwaniu kariery, miłości czy sukcesu. Dodatkowo, codziennie jesteśmy zasypywani ogromną ilością informacji – dlatego też każdy mężczyzna potrzebuje chwili dla siebie, w ciszy i spokoju. Golenie jest właśnie takim momentem. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniem mężczyzn, marka Gillette stworzyła produkt, którego jakość jest na najwyższym poziomie oraz zapewnienia dokładne i precyzyjne golenie.


Precyzyjne golenie sposobem na wymarzoną karierę!

Perfekcyjny wygląd na co dzień jest kluczowy! Szczególnie w pracy! Twoje zdjęcie ma ogromne znaczenie dla potencjalnych pracodawców – zadbany wygląd przyciąga uwagę headhunterów i świadczy o Twoim porządnym podejściu do życia i pracy. Dowiedziono, że pracodawcy preferują gładko ogolonych kandydatów, których estetyczny wygląd powiązują z kompetentnością, opanowaniem i dobrym charakterem[1]. Kluczowym czynnikiem jest także Twój wygląd na rozmowie o pracę – precyzyjnie dopasowany garnitur z odpowiednio dobranymi dodatkami podkreśli Twój profesjonalizm i przywiązanie do detali w każdym aspekcie życia. Unikaj jaskrawych krawatów i zbyt rzucających się w oczy spinek do mankietów – będą odciągać uwagę Twojego potencjalnego pracodawcy podczas rozmowy!

Męska pielęgnacja

Nie zapominaj też, jak ważna jest odpowiednia pielęgnacja. Letni prysznic, lub przemycie twarzy ciepłą woda w połączeniu z żelem do golenia z linii Fusion ProGlide zmiękcza włosy i sprawia, że maszynka Gillette Fusion ProGlide precyzyjnie i gładko przesuwa się po skórze, zapewniając najdokładniejsze golenie już za pierwszym pociągnięciem. Jak każdy projekt, golenie także potrzebuje odpowiedniego wykończenia – na koniec zwilż twarz chłodną wodą, osusz ręcznikiem i zaaplikuj balsam po goleniu Gillete Series. Jego chłodząca, mocno nawilżająca formuła zapewni Ci świeżość i zdyskwalifikuje suchość, swędzenie i pieczenie po goleniu. Nie przepuść swojej szansy na karierę.

Zadbany wygląd metodą na udaną pierwszą randkę

W czasach wszechobecnych mediów społecznościowych, istnieje duże prawdopodobieństwo, że Twoja potencjalna partnerka przejrzy Twój profil jeszcze przed pierwszym spotkaniem. Prawie połowa singielek przyznaje się do przeglądania profili mężczyzn, z którymi umówiły się na randkę jeszcze przed pierwszą wspólna kawą[2]! Dlatego precyzyjny wygląd i dobra prezencja nie tylko na co dzień ale i na zdjęciach jest kluczowa. Pamiętaj, że tylko zadbana skóra może się dobrze prezentować.

Udało Ci się umówić z Tą Jedyną? Pamiętaj, że 3 na 4 osoby wierzą w miłość od pierwszego wejrzenia[3]. Tylko moment dzieli ją od decyzji, czy Cię pragnie…czy nie. Każdy szczegół ma znaczenie! Dlatego przed pierwszym spotkaniem postaw na dokładne golenie i pielęgnację. Nie pozwól, aby sucha, podrażniona skóra stanęła na drodze miłości! Miej na uwadze także swój wygląd – precyzyjnie dobrany na pierwszą randkę strój i pasujące akcesoria pozwolą Ci na zrobienie świetnego pierwszego wrażenia!

Twój idealny wybór – maszynka Gillette Fusion ProGlide

W celu zapewnienia mężczyznom idealnej precyzji golenia, skutecznego nawet przy wrażliwej skórze, marka Gillette stworzyła innowacyjną, technologicznie zaawansowaną maszynkę Fusion ProGlide. ProGlide wyposażono w pięć cienkich i trwałych ostrzy z przodu oraz jedno z tyłu. Blisko rozstawione ostrza Power Glide z powłoką Anti-Friction redukują tarcie i minimalizują powstawanie ewentualnych podrażnień. Dodatkowo, maszynka posiada pasek nawilżający Lubrastrip nasączony olejkami mineralnymi oraz polimerami, który dostarcza odpowiednią dawkę nawilżenia i ułatwia golenie, co przyczynia się z kolei do znaczącej redukcji powstawania podrażnień. Maszynka posiada również zmodyfikowany i precyzyjny trymer, który zawiera ulepszone ostrze i specjalne wypustki ułatwiające spłukiwanie. Opływowa rączka o większej, bardziej ergonomicznej powierzchni uchwytu, zapewnia doskonałe prowadzenie maszynki między przednimi a tylnymi powierzchniami golącymi. Dla pełnego komfortu golenia, Gillette rekomenduje również użycie żelu do golenia z tej samej linii.

Rekomendowana cena produktu:

Fusion ProGlide: 51,99 zł

Fusion ProGlide Power: 64,99 zł

Fusion ProGlide żel: 15,99 zł


[1]http://www.academia.edu/180527/Perception_of_mens_personal_qualities_and_prospect_of_employment_as_a_function_of_facial_hair

[2] http://www.datingsitesreviews.com/staticpages/index.php?page=Online-Dating-Industry-Facts-Statistics#ref-GODI-2013-24

[3] http://www.statisticbrain.com/online-dating-statistics/

 

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony