Nowe trendy w goleniu

Golenie pod prysznicem, poprzez dużą wilgotność powietrza w łazience zwiększa dokładność i gładkość golenia. Tafla Lustra nie zaparuje, gdyż jest podgrzewana gorąca wodą. Elastyczny uchwyt na maszynkę do golenia. Lustro jest podświetlane lampkami LED. Prosty montaż na ścianie kabiny prysznicowej. Wyprodukowane w zakładach Zadro w Huntington Beach w Kalifornii USA

 

z700ss

Golenie się pod prysznicem to;

- dokładność, gładkość, minimalizacja podrażnień (duża wilgotność)

- szybkość i wygoda (2 w 1, prysznic i golenie)

- czystość w łazience (brak włosków z zarostu na umywalce i blatach, brak kapiącej pianki do golenia)

Dermatolodzy ze Stanów Zjednoczonych rekomendują golenie się w warunkach podwyższonej wilgotności. Właśnie taka wyższa wilgotność panuje w czasie brania porannego prysznica.

Para wodna i duża wilgotność jaka jest pod prysznicem zmiękcza skórę twarzy i włosów, a poprzez to w znaczący sposób wspomaga delikatność i dokładność golenia oraz minimalizuje podrażnienia.

Standardowe lustro umieszczone pod prysznicem ulega natychmiastowemu zaparowaniu.

Dodatkowo połączenie dwóch czynności, mycia się i golenia znacząco skraca czas porannej toalety. Dodatkowo spadająca pianka lub krem do golenia nie brudzą umywalki, dywaników czy też ubrania.

Panie z przyjemnością wykorzystają to lusterko do wieczornego demakijażu podczas relaksującej kąpieli po wieczornej kolacji, spotkaniu czy imprezie.

1)    Model ZW20SS

Prezentowany model lustra do golenia po prysznic posiada najnowszy patent Zadro polegający na podgrzaniu od wewnątrz tafli lustra powoduje, że na lustrze nie osadza się mgiełka, co zawsze się zdarza i jest bardzo problematyczne, gdy w łazience używa się tradycyjnego lusterka. Golenie jest proste, wygodne i łatwe. Po kilku minutach woda ze zbiorniczka wypłynie poprzez otwory na zewnątrz i lusterko będzie gotowe do ponownego użycia.

Lusterko jest proste w montażu, na przyssawki bądź tez na silikon

Podświetlana tafla lustra ułatwia golenie i demakijaż.

Wymiary lusterka; 12,7 cm x 15,88 cm

Pod lusterkiem znajduje się elastyczny uchwyt na maszynkę do golenia.

Wyprodukowane w zakładach Zadro w Huntington Beach w Kalifornii USA

Lusterko podgrzewane gorącą wodą to premiera w Polsce, a sklep Wygodnawygoda.pl to jedyne miejsce w Polsce, gdzie takie lusterko można kupić.

 

2)    Model Z70SS

Patent Zadro polegający na zabezpieczeniu tafli lustra powoduje, że na lustrze nie osadza się mgiełka, co zawsze się zdarza i jest bardzo problematyczne, gdy w łazience używa się tradycyjnego lusterka. Golenie jest proste, wygodne i łatwe.

Lusterko jest proste w montażu, na przyssawki

Podświetlana tafla lustra ułatwia golenie i demakijaż

Wymiary lusterka; 17,14 cm x 12,7 cm

Obudowa jest chromowana.

Pod lusterkiem znajduje się elastyczny uchwyt na maszynkę do golenia.

Wyprodukowane w zakładach Zadro w Huntington Beach w Kalifornii USA

Lusterko niezaparowujące pod prysznicem to premiera w Polsce, a sklep Wygodnawygoda.pl to jedyne miejsce w Polsce, gdzie takie lusterko można kupić

3)    Kilka słów o producencie.

Filozofia firmy Zadro Products Inc z Kalifornii to nie tylko dostarczanie produktów jak najwyższej jakości, ale także promowanie nowoczesnego i wygodnego stylu życia.

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony