Nowe golarki Remington - rewolucja w goleniu

 

Szybsze i bardziej precyzyjne golenie - maksymalna wygoda i gładkość każdego dnia - z takim wyzwaniem zmierzyli się projektanci najnowszych golarek elektrycznych z serii Remington X Series. Na rynku dostępne są dwa nowe modele - foliowa Titanium-X F7800 oraz rotacyjna Black Diamond-X R7150.

remington titanium-x f7800Golarka foliowa Titanium-X F7800 to połączenie osiągnięć technologicznych i nowoczesnego designu. Jej ostrza pokryte są tytanem, co sprawia, że są o wiele bardziej wytrzymałe niż ostrza ze stali nierdzewnej. Wyposażona w technologię Triple Shave z systemem przechwytywania zarostu, przycina dłuższe włosy, przygotowując je do całkowitego zgolenia za pomocą folii. Dzięki temu skraca czas golenia i jednocześnie gwarantuje doskonale gładkie rezultaty. Technologia Flex&Pivot umożliwia ruch głowicy we wszystkich kierunkach, co oznacza lepsze dopasowanie do kształtu twarzy i dokładniejsze golenie. Natomiast specjalnie zaprojektowane ostrza zapewniają optymalny kontakt ze skórą, gwarantując szybsze, dokładniejsze i delikatniejsze golenie bez podrażnień nawet na szyi. Dwie niezależne folie golące poruszają się we wszystkich kierunkach z niezwykłą precyzją, a mocne stalowe ostrza są umieszczone pod kątem optymalnym dla zapewnienia szybkiego i dokładnego golenia.

 

 

Sugerowana cena detaliczna – 459 złotych


black diamond r7150Golarka rotacyjna Black Diamond R7150 to styl i innowacja w jednym. Wyposażona w technologię Black Diamond zapewnia gładsze efekty golenia bez podrażnień. Jest to możliwe dzięki specjalnej powłoce Diamond Like Carbon, której struktura składa się z wiązań charakterystycznych dla diamentu, dzięki czemu jest niezwykle twarda i odporna na ścieranie. Powłoka Diamond Like Carbon gwarantuje nawet o 400% lepszy poślizg na skórze w porównaniu z wcześniejszymi modelami golarek rotacyjnych marki Remington. Dzięki technologii Flex&Pivot 3 niezależne, poruszające się we wszystkich kierunkach głowice z podwójnymi pierścieniami tnącymi delikatnie przylegają do skóry i idealnie dopasowują się do konturów twarzy. W pełni elastyczna głowica golarki, ruchoma we wszystkich kierunkach, automatycznie dopasowuje się do kształtu twarzy i szyi, co dodatkowo zwiększa precyzję golenia.

Sugerowana cena detaliczna – 529 złotych

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony