Bogusław Linda powraca!

Sony Computer Entertainment Polska ma przyjemność poinformować, że w najnowszej grze PlayStation All Stars Battle Royale oprócz znakomitych postaci z gier pojawił się także znakomite głosy. W roli Kratosa ponownie niezastąpiony Bogusław Linda.

 

PlayStation All Stars Battle Royale to wielopoziomowa bijatyka przeznaczona do rozgrywki dla jednego gracza, jak również do gry wieloosobowej, w której może uczestniczyć do czterech graczy. Pojedynki rozgrywają się na arenach i w sceneriach znanych z gier firmowanych logo PlayStation. Gra dostępna będzie na systemy PlayStation 3 i PlayStation Vita i wykorzystywać będzie funkcję gry międzyplatformowej.

Postaci, które napewno pojawią się w pełnej wersji tytułu to – Kratos (seria God of War), Sweet Tooth (Twisted Metal), PaRappa (cykl PaRappa the Rapper), Sly (Sly Cooper), Radec (seria Killzone) oraz Fat Princess (Fat Princess). Z czasem pojawiać się będą także inni bohaterowie. Każdy z nich będzie dysponować wyjątkowymi zdolnościami, nawiązującymi do gier, z których się wywodzą, a także specjalnymi „atakami”.

Mamy przyjemność poinformować, że w roli Kratosa w grze PlayStation All Stars Battle Royale ponownie usłyszymy Bogusława Lindę. „Kratos powraca po raz kolejny, tym razem w nietypowym towarzystwie, a wraz z nim niezrównany Bogusław Linda, którego głos jest nierozerwalnie związany z ta postacią. PlayStation All Stars Battle Royale jest wypełnione po brzegi kultowymi bohaterami związanymi z PlayStation, nie może więc zabraknąć ich kultowych głosów” – mówi Stefan Nabiałczyk, Junior Product Manager SCE Polska.

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony