Aktualizacja Navmax - przyspiesza o 30%

Wypuszczona na rynek na początku tego roku aplikacja nawigacyjna Navmax doczekała się pierwszej znaczącej aktualizacji. W porównaniu do poprzedniej, najnowsza wersja zapewnia zwiększony o 30% zasięg informacji o korkach oraz utrudnieniach w ruchu. W połączeniu z kilkoma znaczącymi poprawkami w funkcjonalności samej aplikacji i wprowadzoną najnowszą siatką ulic, sięgającą 99% pokrycia całej populacji, Navmax jest prawdopodobnie najbardziej dokładną aplikacją nawigacyjną w Polsce.

Navmax oficjalnie wszedł na rynek 4 stycznia tego roku. Obecnie działa na systemy Android oraz Windows Mobile. Na marzec 2012 roku zaplanowana jest premiera Mobilnej Platformy Nawigacyjnej na system iOS (wszystkie iPhone’y i iPad’y) a jeszcze przed wakacjami użytkownicy smartfonów Samsung będą mogli przetestować Navmaxa na systemie operacyjnym Bada 2.0.

W dwa miesiące po oficjalnym starcie aplikacja doczekała się aktualizacji. Wersja 3.4 posiada najnowsze mapy drogowe całego kraju. Usprawnieniu uległa także flagowa usługa Navmax Traffic Control (obserwacja utrudnień w ruchu w czasie rzeczywistym), która zasięg został zwiększony o 30% względem poprzedniej wersji.

Twórcy Navmaxa pomyśleli też spacerowiczach. Nowa możliwość wyznaczenia trasy „na przełaj” przydać się może wszystkim, którzy po pracy lub w weekend postanowią zaznać spaceru w mniej znanej okolicy. Po wyjściu z samochodu zapamiętujemy aktualną pozycję w „Ulubionych” i następnie wybieramy się na spacer. Gdy nadejdzie czas powrotu funkcja „na przełaj” sprawi, że Użytkownik Navmax® nie będzie miał problemów z powrotem do samochodu.

– Wypuszczając na rynek aktualizację naszej aplikacji mamy pewność, że oddajemy w ręce każdego użytkownika urządzeń mobilnych z systemem Android i Windows Mobile produkt, który ma szansę zawojować polski rynek – powiedział Konrad Telakowiec, Członek Zarządu odpowiedzialny za strategię spółki na rynku urządzeń mobilnych. Wprowadzone usprawnienia powodują, że w opinii osób testujących nowy produkt Navmax® to najlepsza nawigacja off-line dostępna na rynku. Chcemy przekonać do tego produktu możliwie największą liczbę użytkowników. Aby tak się stało najnowsza wersja aplikacji zostaje udostępniona bezpłatnie wszystkim posiadaczom kompatybilnych urządzeń mobilnych na okres 30 dni. Jest to wydarzenie praktycznie bez precedensu nie tylko w Polsce ale
i w Europie, gdyż żadna płatna nawigacja na tym rynku nie udostępnia w pełni funkcjonalnej, miesięcznej wersji próbnej. Jestem przekonany, że zdecydowana większość użytkowników wersji triasowej doceni potencjał Navmax i zdecyduje się na zakup wersji LifeTime – dodał Telakowiec.

Dowiedz się więcej o produkcie i bezpłatnie testuj Navmax przez 30 dni! Wejdź na stronę http://navmax.com.pl lub pobierz z Android Market.

Artykuły powiązane

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony