Piper-Heidsieck ulubiony szampan Marylin Monroe

Gdzie napijesz się szampana z pantofelków Louboutina? W Panorama Bar & Lounge w warszawskim hotelu Marriott otwarty został pierwszy w Polsce elegancki VIP Room sygnowany marką ulubionego szampana Marylin Monroe – Piper-Heidsieck.

 

Na gości nowootwartego VIP Roomu czekają: luksusowe wnętrze, zapierający dech w piersiach widok i smak najwyższej klasy szampana. Jest to jedyne miejsce w Polsce, w którym Piper-Heidsieck serwowany jest z kieliszków-pantofelków z charakterystyczną, czerwoną podeszwą, zaprojektowanych przez Christiana Louboutina.


Kieliszki powstały w ramach wspólnego projektu marki Piper-Heidsieck i Christiana Laboutina „Le Rituel”. Nawiązuje on do popularnego we Francji, w latach 80-ych XIX wieku, rytuału picia szampana z damskiego pantofelka. Z tej okazji Louboutin zaprojektował również oprawę specjalnej edycji szampana Piper-Heidsieck sygnowanej jego nazwiskiem.

Stylowy VIP Room znajduje się w Panorama Bar & Lounge na 40 piętrze hotelu, dzięki czemu z jego okien obejrzeć można piękną panoramę Warszawy. VIP room został stworzony przede wszystkim, aby umożliwić gościom celebrowanie ważnych dla nich wydarzeń, w miłej atmosferze i przy najwyższej klasy obsłudze. Każdemu z takich wydarzeń towarzyszy lampka szampana Piper-Heidsieck.

Pomieszczenie przeznaczone jest dla grup nie większych niż 12 osób, dlatego organizowane w nim eventy mają bardzo ekskluzywny charakter.

„Hotel Marriott jest na mapie Warszawy miejscem wyjątkowym. Łączy w sobie prestiż oraz indywidualny, rozpoznawalny styl, czyli cechy bardzo bliskie marce Piper-Heidsieck. Jesteśmy przekonani, że elitarny hotelowy VIP Room jest idealnym miejscem, pasującym do wyjątkowości marki Piper-Heidsieck” – mówi Michał Bitner, Młodszy Kierownik marki Piper-Heidsieck.

Piper-Heidsieck – najsłynniejszy szampan świata. Od lat pozostaje oficjalnym napojem festiwalu w Cannes. Swoją renomę i smak Piper-Heidsieck zawdzięcza najlepszym szczepom winogron z położonego w północno-wschodniej Francji regionu Szampanii oraz niecodziennym talentom mistrzów winiarstwa. Idealne połączenie odpowiednio dobranych i połączonych win wytrawnych z wybranych rejonów upraw, tzw. „Cru”, tworzy jedyny i autentyczny smak szlachetnego szampana Piper-Heidsieck.

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony