ICE SAFARI W NOWEJ ZELANDII

Niezapomniane wrażenia, przygoda i 100% emocji. Tego wszystkiego (a nawet więcej) można doświadczyć podczas Ice Safari. Polacy tłumnie oblegają wakacyjne kurorty i korzystają z uroków upalnego lata. Tymczesm LECH Premium odkrywa nowy, orzeźwiający wymiar zabawy – wyjazd na drugą zimną półkulę, do Queenstown w Nowej Zelandii. Tylko tam o tej porze roku można poczuć smak prawdziwego zimowego szaleństwa. W loterii „Wygraj Ice Safari na drugiej półkuli!” co tydzień jest do wygrania jeden z ośmiu wyjazdów do Nowej Zelandii.

 

 

LECH Premium kolejny raz daje impuls do działania. Tym razem umożliwia wyjazd na ekscytującą przygodę na zimną drugą półkulę. Czym jest Ice Safari? To przygoda hen hen daleko, łącząca gorące lato z czymś bardzo zimnym. Jako nowoczesna forma spędzania wakacji zyskuje sobie coraz więcej miłośników. Również w Polsce.

 

Mieszkańcy półkuli północnej, którzy w środku lata chcą przeżyć spontaniczną zimową przygodę, najczęściej wybierają Wyspę Południową w Nowej Zelandii. Na miejscu sami wybierają lodowe atrakcje, które przeżyją. Wśród nich m.in. przelot helikopterem nad Skipper Canyon i Wakatipu czy jazda skuterami śnieżnymi. Spragnieni dobrej zabawy doświadczą również off-roadu 4x4, czyli jazdy jeepem po najbardziej dzikich zakątkach śnieżnej krainy. Na miłośników nart i snowboardu czeka profesjonalny sprzęt i szusowanie po 4. największym snowparku świata. A na koniec 100% emocji podczas jazdy łodzią motorową czy skoków na bungee.

Tych wszystkich atrakcji można doświadczyć w Queenstown, mieście położonym na Wyspie Południowej Nowej Zelandii. Jego krajobraz jest nadzwyczajny – tak jak nazwa pasma górskiego The Remarkable Mountains, który przecina krainę Queenstown Lake District. Położone nad brzegami jeziora Wakatipu i otoczone rzekami miasto od lat zachwyca twórców światowego kina – to tutaj powstał m. in. „Władca Pierścieni”.

 

Queenstown to idealne miejsce na zimową zabawę w środku upalnego lata. Aby wyjechać na Ice Safari wystarczy wziąć udział w loterii - kupić jedno opakowanie promocyjne piwa LECH i wysłać kod spod kapsla lub zawleczki – poprzez sms (62gr z Vat) lub za pośrednictwem strony internetowej www.lech.pl za darmo. Nagroda główna to 8 dwuosobowych, 10-dniowych wyjazdów na Ice Safari do skutej w tym czasie lodem i śniegiem Nowej Zelandii. Dodatkowo, uczestnicy loterii będą mogli wygrać 800 przenośnych lodówek.

Możliwość wygrania promcyjnych wyjazdów na ICE SAFARI  tylko do końca sierpania.

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony