Dremel – pokochasz majsterkowanie!

Lubisz majsterkować? A może jesteś fanem modelarstwa lub artystycznych ozdób? Jeśli spełniasz któreś z tych kryteriów, niezależnie od tego czy jesteś amatorem, czy fachowcem, zapraszamy Cię na oficjalny FanPage marki Dremel - producenta wyspecjalizowanych, wielofunkcyjnych elektronarzędzi, przystawek i akcesoriów do prac precyzyjnych.

FanPage skierowany jest przede wszystkim do osób interesujących się elektronarzędziami, które ułatwiają realizację drobnych prac domowych oraz szeregu fachowych i amatorskich prac kreatywnych i dekoratorskich.

Dzięki elektronarzędziom marki Dremel możliwe jest cięcie w wielu różnych materiałach, szlifowanie, frezowanie, a także wykonywanie wielu innych aplikacji, pozwalających na przygotowywanie elementów dekoracyjnych. Narzędzia doskonale nadają się do działań hobbystycznych, takich jak modelarstwo, casemodding, czy wykonywanie biżuterii hand-made.

Na stronie http://www.facebook.com/DremelPolska 7 lutego rozpocznie się konkurs, w którym fani będą mieli możliwość wygrania wysokiej klasy narzędzia marki Dremel. Aby zostać zwycięzcą, wystarczy „polubić” FanPage i wziąć udział w konkursie. Za pomocą prostej aplikacji i jednego kliknięcia można stać się szczęśliwym posiadaczem cennego narzędzia.

Zostań fanem na:

http://www.facebook.com/DremelPolska

Tags:

Artykuły powiązane

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony