Nadchodzi ratunek dla mężczyzn – Bosch IXO

Bez obaw! IXO to nie przystojny pan „złota rączka”! To sprytna i najlepiej sprzedająca się wkrętarka marki Bosch na świecie, która właśnie obchodzi jubileuszową sprzedaż 10 milionów sztuk. A ponieważ kobiety lubią praktyczne rozwiązania w połączeniu z odrobiną luksusu, Bosch z tej okazji wychodzi im na przeciw. Nie miej skrupułów instruując kobiety, jak używać wkrętarki IXO! Przecież same chciały równouprawnienia i globalnej rewolucji! Poza tym wkrętarka wysadzana kamieniami Swarovskiego to prawie biżuteria!

 

Nie miej skrupułów instruując kobiety, jak używać wkrętarki IXO! Przecież same chciały równouprawnienia i globalnej rewolucji! Poza tym wkrętarka wysadzana kamieniami Swarovskiego to prawie biżuteria!

Designerski wygląd to nie jedyna zaleta wkrętarki IXO Swarovski. To niezwykle innowacyjne urządzenie, które odciąży Cię w irytujących problemach stale pojawiających się w mieszkaniu. Niestraszne już będą urywające się drzwiczki, wystające śrubki czy odkręcające się kółka! IXO podoła wszelkim kreatywnym pracom w domu i w ogrodzie. Poza tym IXO nie jest typowo „męską” zabawką. Idealnie pasuje do kobiecej dłoni, a łatwość obsługi jest dziecinnie prosta! Co więc za tym idzie? Od kiedy kobiety i IXO wejdą w komitywę, Ty będziesz mógł spokojnie oddać się w wolnym czasie swojemu hobby.

Druga limitowana wersja wkrętarki IXO przyda się podczas babskiego wieczoru, gdy zabraknie korkociągu. Tym razem będziesz dumny ze swojej kobiety, która przy pomocy IXO Vino w mgnieniu oka poradzi sobie z zakorkowanym winem! A ponieważ ta luksusowa wkrętarka jest zapakowana w drewniane opakowanie, charakterystyczne dla wysokogatunkowego wina, doskonale sprawdzi się też jako prezent!

Wkrętarkę IXO Swarovski mogą zdobyć tylko zwycięzcy konkursu. Wystarczy kupić dowolne elektronarzędzie Bosch z linii zielonej, odpowiedzieć na pytanie konkursowe: „Dlaczego Ty chciałbyś dostać wkrętarkę IXO Swarovski” i …mieć trochę szczęścia!

Natomiast dla niecierpliwych, którzy lubią mieć wszystko od ręki, wkrętarka IXO Vino czeka w sklepach od października do grudnia. IXO Swarovski będzie do zdobycia wyłącznie w konkursie – czeka 60 wkrętarek.

Zapraszamy na www.konkurs-bosch.pl!

Artykuły powiązane

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony