Agenci The Division 2 wkroczyli do polskich miast

Długo oczekiwana, druga część kultowej strzelanki RPG Tom Clancy`s The Division właśnie wchodzi do sprzedaży. Pełna akcji, tocząca się w otwartym świecie gra Ubisoft Massive to historia o mieście po wybuchu pandemii. Agenci The Division są ostatnią nadzieją społeczeństwa na ratunek przez totalnym upadkiem. To oni bronią cywilów przed wrogimi frakcjami i starają się zaprowadzić porządek. Od ponad dwóch tygodni na ulicach polskich miast także pojawiły się zespoły The Division – Ubisoft wraz z Traficar i Xbox zorganizowali proekologiczną akcję specjalną, która zaktywizowała lokalne społeczności.

W Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Trójmieście i Katowicach ostatnie dni upłynęły pod znakiem takich aktywności jak sprzątanie parków, wspieranie schronisk, sadzenie drzew i oczywiście we współpracy z Traficar – ekologicznego poruszania się po mieście. Agenci The Division promowali dbanie o środowisko na wiele kreatywnych sposobów. Dziś finał akcji i wyłonienie zwycięzców*, do których powędrują nagrody od Ubisoft i Xbox. Najlepsi, którzy pomagali miastom w rzeczywistym świecie, teraz będą mogli trenować w wirtualnym. Do wybranej drużyny powędrują zestawy – konsole, karty Xbox Live i oczywiście gry Tom Clancy`s The Division 2, w których na agentów czekają kolejne wyzwania.

NAJLEPSZA W SWOJEJ KLASIE ROZGRYWKA PO ZAKOŃCZENIU KAMPANII

Tom Clancy`s The Division 2 zostało stworzone od początku z myślą o rozgrywce po zakończeniu kampanii, dzięki czemu gracze zawsze mają dostęp do świeżych, unikatowych i zróżnicowanych aktywności, na długo po tym, gdy ukończą już główną misję. Gra nieustannie dostarcza nowe wyzwania i systemy postępów, niepowtarzalne zwroty akcji, niespodzianki oraz - po raz pierwszy w historii - szturmy. Oprócz tego na graczy czeka dostęp do szerokich zasobów zawartości popremierowych, w tym pełnego roku bezpłatnych dodatkowych misji fabularnych, map oraz trybów rozgrywki.

ULEPSZONE POSTĘPY GRACZA I NOWE SPECJALIZACJE

Druga edycja gry to także dostęp do nowych specjalizacji, takich jak saper, snajper i mistrz survivalu – jednak gracze mogą je zdobywać dopiero po zaliczeniu głównej kampanii. Każda specjalizacja otwiera zupełnie nowy system postępów z umiejętnościami, trybami i niepowtarzalnymi talentami, o które mogą walczyć, by zmaksymalizować wydajność swojego agenta.

DYNAMICZNY ŻYJĄCY ŚWIAT

W świecie Tom Clancy`s The Division 2 cywile i wrogie frakcje przez cały czas poszukują artykułów pierwszej potrzeby takich jak jedzenie, lekarstwa czy amunicja. Różne grupy walczą z sobą w zrujnowanym Dystrykcie Kolumbia, by zyskać kontrolę nad zasobami i lokacjami. Sprzeczne potrzeby i motywacje zderzają się ze sobą, powodując starcia zarówno pomiędzy wrogimi, jak i z pozoru przyjaznymi frakcjami. Walki mogą się zdarzyć także w ramach relacji z cywilami oraz agentami z tego samego oddziału.

ZJEDNOCZ CYWILÓW

Gracze mają także zupełnie nowe zadanie – musza zapewnić bezpieczeństwo cywilom, którzy zebrali się w osadach, aby odbudować społeczeństwo. Podczas rozgrywki agencji muszą współpracować z lokalną ludnością, by zyskać ich zaufanie i wsparcie. W drugiej części gry cywile mogą dostarczyć agentom zaopatrzenie i pomóc przy rozbudowie sztabu.

JESZCZE LEPSZA ZABAWA W DARK ZONE

Dark Zone to nieokiełznany obszar mapy z najlepszymi łupami w grze. Jest to strefa, gdzie na gracza czyha najwięcej niebezpieczeństw - tu każdy agent może się okazać się wrogiem i skraść ciężko zdobyte łupy. W Tom Clancy`s The Division 2 strefa ta została zaprojektowana tak, aby dostarczyć uczciwych i ekscytujących wrażeń dla wszystkich graczy, niezależnie od ich poziomu postępów.

DOSTĘPNOŚĆ

Gra Tom Clancy`s The Division 2 jest już dostępna w polskiej wersji językowej (napisy) na Xbox One, PlayStation 4 oraz komputerach PC. Można ją znaleźć zarówno w sklepach stacjonarnych w cenie 259 zł, jak i dystrybucji cyfrowej.

SPECYFIKACJA PRODUKTU

Wydawca:

Ubisoft

Producent:

Massive Studio przy współpracy Ubisoft Annecy, Red Storm, Reflections Studios, Ubisoft Bucharest i Ubisoft Shanghai.

Platformy:

Xbox One, PS4®, Windows PC

Gatunek:

Online, otwarty świat, RPG akcji

Kategoria:

Spodziewana „dla dorosłych”/18+

Silnik gry:

Snowdrop™

Strona WWW:

www.thedivisiongame.com

*zwycięzcy konkursu zostaną ogłoszeni na profilu Facebook TheDivisionPL

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony